Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S.4 hetes kiscicák...

Mi lenne kérdése:

S. O. S.4 hetes kiscicák bolhásak. Sajnos pénzem nincs az állatorvosra. Ki tud olyan szert, amivel bekell dörzsölni a kis bundájukat. Tel. Felhívtam az álldokit de természetesen vigyem be, majd ellátják. Kb.6. -eft. ötlet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Bolhaölő sampon olcsóbb mint a doki.
2015. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 hetes cicákat nem ajánlott fürdetni!

Hívd fel újra az állatdokit, és mondd meg neki őszintén, hogy össz. mennyi pénzed van rá, és segítsen legyen kedves, mondja meg milyen szert vegyél, amit ilyen fiatalon is lehet alkalmazni. Vagy kérdezd meg, ennyiért ellátja-e őket. Egyébként féreghajtót is kell kapniuk, ha még nem kaptak.

2015. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, azzal tisztában vagyok, hogy a cicákat nem jó fürdetni. én tavaly mikor pistikét bevittem a dokihoz, ő akkor bekente a kis szőrmókot a bolhaírtóval. ennek előtte a boltban-állateledeles-azt mondta nem lehet kezelni a piciket. itt a dokik-CSAK-pénzért dolgoznak. nem jótékonykodnak. amúgy, kösz a reagálásodat.
2015. jún. 13. 05:11
 4/4 anonim ***** válasza:
6000 forintból egyesületi bónnal a macskádat is ivartalaníthatod, és többet nem lesz gond a kiscicák gondozásával, etetésével stb.
2015. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!