Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy baj van! Mit csináljak a...

Nagy baj van! Mit csináljak a macskámmal?

Figyelt kérdés

Hetek óta nincs szőr a hátsóján, de tényleg alig van ott szőre, mindene kilátszik. De ma mikor hazajött nem bírta kinyitni a bal szemét, furcsa lé van a szemében.

El szeretném vinni állatorvoshoz, de csak szerdán tudom. Most is most ment ki az utcára csatangolni.A macskám a mindenem, segítsetek mi baja lehet?

És, hogy kezelhetem szerdáig? (Kamilla meg egyebeim nincsenek)


2015. jún. 15. 00:58
1 2
 1/12 anonim válasza:

mégis milyen választ vársz? kamillád nincs és három napig még az állatorvoshoz se tudod vinni?


miért nem vitted el az elmúlt hetekben, ha állításod szerint hetek óta nincs szőr a hátsóján?

2015. jún. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Állatorvos azonnal. Semmi mást nem tudsz. Ha ő a mindened, akkor meg kell tudnod oldani.
2015. jún. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de bírom az ilyen kérdéseket. Szerdáig nem tudom orvoshoz vinni, a boltba meg nem bírok elmenni egy kamilláért, úgyhogy remélem, hogy ha szépen nézek, az meggyógyítja a macskát, mert ennyit tudok tenni érte.


Milyen gazdi vagy te? Ha nem tudod orvoshoz vinni, akkor legalább hívd fel, vagy vidd el, kezeltesd, és törleszted a kezelés árát. A felelős állattartás sajnos néha abból is áll, hogy az állat miatt vagyunk kénytelenek mindent félredobni és áldozatot hozni. De hogy hetek óta nézed és csak egy GyK kérdésre futja... hallod, szép.

Legalább annyit megtettél volna, hogy nem engeded csatangolni, már csak a többi miatt se, ha a saját macskád nem érdekel. Mi van, ha terjeszt valamit?


"Kamilla meg egyebeim nincsenek"

Ezen meg nem tudom túltenni magam. Van egy hely, amit úgy hívnak: bolt, úgyhogy ne legyen még ez is kifogás.

Bár sanszos, hogy a kamilla amúgy se elég ide, azért elég pofátlan még ezt is leírni így!


Te nem gazdi vagy, hanem egy haszontalan turha.

2015. jún. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És akkor azt írod: "a macskám a mindenem" - hallod, hetek óta rohad lefelé róla a szőr és most már a szeme is folyik, hát szépen bánsz az "életeddel". Mi lenne vele, ha utálnád?Remélem, szégyelled magad, mert én spec hányok tőled.
2015. jún. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen hol lenne ha nem lenne a mindened?

Semmid sincs otthon(nàlam egy egész macskàs gyögyszeres szekrény van)

Orvoshoz se tudod vinni hetek óta...

Jobban jarna a cica ha keresne jobb embert.

2015. jún. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk legalább ne engedd kóborolni, hátha még egy autó is elcsapja, vagy egy kóborkutya megtámadja.


Vidd el minél előbb állatorvoshoz, ki kell vizsgálni.


A szeme szerintem azért ilyen, mert biztos vadászott, aztán egy madár esetleg belekapott.

2015. jún. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
El van törve a lábszárcsontom, kocsit se tudok vezetni, a legközellebbi bolt meg fél kilóméterre van, ahol abban sem vagyok biztos van-e kamilla. Mást meg nem kérhetek meg, mert csapatban kiutaztak nyaralni, ahova én nem tudtam menni a lábam miatt.
2015. jún. 15. 13:06
 8/12 A kérdező kommentje:
A hátsójánál gondolom a sok párzás, meg a nyár eleje miatt. amikor elviszem az állatorvoshoz ki akarom majd ivartalanítani.
2015. jún. 15. 13:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes véletlen, hogy a macskák mindig ilyen szerencsétlen időben betegek! Nahát! Először is kizárt, hogy a sok párzástól hulljon ki a szőre. Ez egy nettó baromság. Másrészt a telefont fel tudod venni, valamint futárral vásároltatni, vagy egy szomszédot\barátot megkérni. Ha az élezed lenne az a macska, ilyen inkompetenciát nem érdemelne.

Ja, és említeztem, hogy állatorvos házhoz hívható?

2015. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, elvittük, megműtötték. Azért köszönöm a negatív válaszokat.
2015. jún. 17. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!