Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicák összeszoktatása?

Cicák összeszoktatása?

Figyelt kérdés
Van egy egyéves kandúrkám (ivartalan) és hoztunk mellé egy 3 hónapos cicalányt. A nagy kb. egy méterről figyeli a kicsit. Nem bátja csak figyeli. Volt amikor a levegőbe pofozott a pici előtt. Szerintetek mit csináljak? Jó úton haladunk az összeszokáshoz?

2015. jún. 16. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mióta van ott a kicsi? Amit leírtál, abban semmi extrát nem látok, az is normális lenne, ha eleinte fújnának-morognának egymásra. Etesd őket egymáshoz közel (amennyire bírják), játssz velük egymás előtt, hogy jó élményekhez kapcsolják a másik jelenlétét.
2015. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont azért ijedtem meg mert morgásra, fújásra számítottam. Féltem ,hogy ez ilyen "vihar előtti csend".

Mára megnyugodtam. A nagyot nem érdekli a picur inkább a másik szobában szundikál :) Szerencsére nem féltékenykedik.

2015. jún. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!