Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék egy leesés után...

Hogyan tudnék egy leesés után én is talpra eni mint egy macska?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek, novessz a testhosszad majdnem a felet kitevo farkat. Ha ez megvan, raterhetunk a tobbi dologra.
2015. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:
0%
Leesés után talpra esni? Ilyet tudnak a macskák? :O
2015. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiába esnél talpra a testmagasságod 5-szöröséről, minden csontod eltörne, mert nem olyan a testfelépítésünk mint a macskáknak. Én szóltam...
2015. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na hát a talpra esést sok minden segíti:

- rugalmas gerincoszlop

- nagyon fejlett egyensúlyérzék

- kulcscsontjuk nem olyan mint nekünk.

- gyors reakció idő


Elvileg az agyuk érzékeli, hogy nem jó helyzetben vannak viszont a megforduláshoz idő kell. Ezért ha a 2-ról esik a macska, nem biztos hogy megfordul. De ha az 5-ről, akkor már van ideje.


Emellett kis testtömegűek, könnyű csontozatúak, szóval ez is segíti azt, hogy ne kenődjenek szét a földön. Meg az hogy kitárják a lábukat és ejtőernyőznek hogy úgyis lassítsák magukat...


Szóval van mit tanulnod. :D

2015. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, mi kipróbáltuk. Kb. 1 méter magasan engedtük el a ciccet, háttal lefelé, (na jó, a kanapé fölött), az út felénél átfordult. Szenzációs volt.
2015. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!