Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kiscicák mászkálhatnak...

4 hetes kiscicák mászkálhatnak a kertben?

Figyelt kérdés
A 4 hetes kiscicáim kimásznak a kisházukból pedig nem is olyan egyszerű kijönni onnan... Egy 4 hetes kiscica mászkálhat és ha nem akkor mit csináljak hogy ne jöjjenek ki? Talán magasabbra kéne építeni a barikádot??
2015. jún. 20. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. A féreghajtásra és az oltásokra figyelj oda, és akkor nem lesz bajuk.
2015. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm!:)
2015. jún. 20. 20:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor kell az 1. oltásokat beadni nekik?
2015. jún. 20. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 8 hetesen kaptam meg az első kombinált oltását, utána 12 hetesen kapott ismétlő oltást, majd pedig 15 hetesen a veszettség ellenit.

De minden macskának máshogy állítják össze az oltási programját. Van amelyik többet kap, van amelyik kevesebbet. Ez például attól is függ, hogy kinti vagy benti cica lesz-e, stb. Állatorvossal kell megbeszélni, ő majd ad tanácsot.

A féreghajtás még fontosabb, mert az rátok nézve is veszélyes lehet. Azt már most el kell kezdeni. Kb. 200 forint egy tabletta, az állatorvostól tájékozódhatsz. Sok bajtól megkímél.

2015. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"barikád"


Valószínűleg se oltást, se féregtelenítőt nem fognak kapni ezek a macskák.

2015. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 11:51


Ne legyél ennyire degradáló. Én is használom azt a szót, hogy barikád és mégis ivartalanított, féregtelenített, oltott, chippel+ útlevéllel rendelkező kandúr tulajdonosa vagyok.

Ráadásul az elején én is béna voltam, azt se tudtam, hogy egy kandúrt egyáltalán ivartalanítani kell, stb. Amikor hozzám került a cica nem evett szilárd kaját, ezért elvittem állatorvoshoz. Na ott megkaptam a macskatartással kapcsolatos felvilágosítást az oltásokon át az útlevélig (igen képes lettem volna úgy magammal vinni külföldre, hogy nincs útlevele), mindenről. Így lettem felelős gazdi, szóval az ember fejlődőképes.

2015. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a kommentelés arra van, hogy hasznos tanácsokat adjunk egymásnak és nem arra, hogy kigúnyoljuk a másikat!

Egyébként van ilyen szó, hogy barikád és nem a te dolgod, hogy a macskáknak milyen baja lesz!

2015. jún. 23. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem minden kérdező örülhet az őszinte válaszoknak.

Még a nem tetszőből is tanulhat valamit, mint esetleg most, hogy a barikád szó van, akinek más értelmű, mint neki.


A válaszoló leírja a véleményét a kérdésről és arról, amit a kérdező írt. Természetesen a saját tapasztalai tükrében. Semmi másról nincs szó.

2015. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!