Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féregtelenítőt miért nem...

Féregtelenítőt miért nem lehet több helyen kapni? Úgy tiltják az árulását mintha valami drog lenne.

Figyelt kérdés

Fressnapf, állatboltok, gyógyszertárak. Több helyen is próbáltam sikertelenül. A városunkban van 1 db állatpatika, az is kint a szélén.Miért nem lehetne gyógyszertárakban árulni a féregtelenítőt? Csodálkoznak, hogy az emberek nem adnak ilyesmit az állatuknak, amikor így megnehezítik a hozzájutását..Azt még megértem, hogy nem árulnak állatoknak gyógyszert a patikában.Na de pl a fressnapfban miért nincsen?

Most nem akarok állatorvoshoz rohangálni minden ilyen miatt , főleg hogy a legtöbb ezért is pénzt számol fel- a gyógyszeren kívül..



2015. jún. 22. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy sima kicsike állateledelesnél vettem.
2015. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Siman lehet, hogy van ra valami bugyuta szabalyozas...

pl, szalicil-t is max 50g-ot adhatnak ki gyogyszertarban. kb, mert csak, mert rendelet. Elegge agyrem.

2015. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg már csak állatgyógyszertárak forgalmazhatják, sőt, olyanról is hallottam, ahol csak receptre adnak. Én állatgyógyszertárban veszem, máshol nálunk sem kapható.
2015. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!