Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 19 éves cicámat el kell...

19 éves cicámat el kell altatni. :' ( Hogyan éljem túl? Nagyon szomorú vagyok! :' ( /Bővebben lent. /

Figyelt kérdés

19 éves a cicalány, és az utóbbi hónapokban sokat betegeskedett. Én 30 éves vagyok, 11 éves voltam, amikor hozzánk került, szinte együtt nőttünk fel... :'( Az állatorvos nagyon lelkiismeretes, mindent megtett, hogy megmentse, naponta hordjuk infúzióra, vitaminokat is kapott, de mindent kihány és csak gubbaszt...tesómmal holnap visszük altatni, a doki szerint sajnos nem lehet tenni már érte semmit, öreg, gyenge...az vigasztal egyedül, hogy nem lesznek fájdalmai, nem szenved többé...de nagyon ki vagyok borulva...alig 2 órája hívott Anyukám sírva és mondta el, hogy sajnos itt a vég a cica számára... Ti hogyan éltétek túl a cicátok halálát? Minden történetet szívesen olvasnék, hátha könnyít a lelkemen, a sokadik sírógörcsön vagyok túl...:'(


Köszönöm!



2015. jún. 23. 19:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Azonnal vegyél egy új macskát
2015. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Bár én eddig kutyát vesztettem el, most van először macskám is, de nekem is az működött, hogy vettem egy kutyát.

Ha meghal a cicám, akkor biztos, hogy minél hamarabb "beszerzek" egy kölyköt. (Gondolom, akkor is lesznek még felelőtlen szapik.)

2015. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanígy voltam csak kutyával. mellette nőttem fel, ő volt a legjobb barátom. amikor elaltatták napokig sírtam, vele álmodtam, nagyon fájt hogy nincs már velem de tudtam hogy neki így már sokkal jobb, nincsenek fájdalmai, nem szenved :) te is erre gondolj és hidd el, idővel enyhülni fog a fájdalom
2015. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
30évesen 1 macskáért sirs :D Ez sokat elmond
2015. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, kérlek távozz innen.. Úgy angolosan..
2015. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

# 4/5


Igen, mert szerettem. Nem kívánom Neked ezt az érzést. Apukám 69 éves, és ő is sírt, amikor megtudta. Az állatszeretet nem kortól függ. Bunkó.

2015. jún. 23. 19:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

És az miért baj, ha 30 évesen egy macskáért sír?

Szerintem inkább az lenne abnormális, ha 19 év alatt nem sikerült volna ilyen kötődést kialakítania...


Egyébként nem kell erőltetni az új állatot rögtön. Majd úgyis érzed, ha készen állsz arra, hogy egy új állatot szeress.

Most egy ideig nagyon nehéz lesz, főleg az első pár napban, de gondolom mivel már régóta betegeskedett, ezért egy kicsit hozzá szoktál már a gondolathoz.

Sokat sajnos nem lehet tenni, sírd ki magad nyugodtan, az segít feldolgozni.

2015. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok! És tudom igazad van teljesen! Csak "gyenyoskodok" sorry
2015. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként:Itt ritok 1 tetves macskáért,de az éhezö szegény beteg embereket meg gondolom magasrol leszarjátok.(tisztelet a kivételnek)
2015. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de érzelmileg nekem pl; semmi közöm azokhoz a gyerekekhez. A macskámért én is sírnék, de nem a vietnámi cirmiért.

Kérdező! Én eddig "csak" tengerimalacokat és hörcsögöt vesztettem el. Nem nagyon erőltettem soha az új állatot, csak amikor már tudtam, hogy nem őket fogom látni mindenben. Akkor jó érzés volt. Ha túl korán szerzel másik cicust, önkéntelenül is hozzá fogod hasonlítani a sajátodat.

Sajnálom, ami vele történik. Nekem sokat segített a közös történeteink (vidám) elmesélése barátoknak. Meg, hogy tudtam, jó élete volt.

2015. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!