Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom leszoktatni a...

First LadyJill kérdése:

Hogyan tudom leszoktatni a macskámat arrol hoyg szagolja a börröm és nyalogassa?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 01:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékozd el valakinek.


Akit zavar, ha egy macska szaglászik meg nyalogat, az minek tart macskát?

2015. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rászólhatsz vagy odacsaphatsz,elzavarod,de egy-két alkalom után úgy fog téged utálni,mint a sz..rt. Mert Ő egy macska. És onnantól meg az lesz a bajod,hogy miért nem szeret. Az első hsz-nak igaza van.
2015. jún. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Esetleg valami olyan természetes dologgal bekenheted magad, amit a macskák nem igazán szívlelnek, mint például a citrusfélék.

Amúgy mennyi idős a macska, mióta van nálad? Mert gondolom rövid ideje van nálad, talán azért mert kölyök. És gondolom előtte sem volt macskád. Lehet, hogy szopizni akar, sok macska csinálja ezt.

2015. jún. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha szopizni akar, akkor hamar lett elválasztva, az meg rossz.

Számára érdekes illatok vannak rajtad, erről nem kell leszoktatni, mert csak eltaszítod magadtól. Használj citrusos golyós deót, vagy ilyesmit, és akkor nem fog közeledni.

2015. jún. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Puszit ad te okos.... nehogy rácsapj vagy ilyenek. Ha kénytelen vagy elfogadni azt, hogy szeret téged az állat, akkor nem való neked.

Az én macskám is csinálja, és megmosom utána a kezem szappannal, nem halok bele.

2015. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rengeteg macskám volt .... és ez a cica 1 éves de már kölyközött ... 3 hónapja kaptam ... és eddig egy amcskám se csinálta ezt .
2015. jún. 25. 01:00
 7/14 A kérdező kommentje:
úgyhogy nem kismacska ... és nem a kezem lábam mindegy ahol a böröm érzi .. mintha drogos lenne ... bőrmániákus... és hiába csapok rá ... mert azért napjába 50 szer is megteszi ... ugyhogy egyik hozzászolás se nyert.
2015. jún. 25. 01:02
 8/14 A kérdező kommentje:
nem én pároztattam mielött ez miatt is vádolna bárki ... és nem tartottam jó gondolatnak hogy az elözö gazdája engedte ... szerintem is korai volt neki kölyközni .... amúgy meg fajtiszta és imádni való ... csak erröl a szokásárol nem birom leszoktatni ... és napjába nem viccelek 50 szer .. de lehet többször is ... le spriccelem ... bekentem a lábam ecettel ... mindegy volt ... eröspaprikával ... akor megtalálta a lábujjam .. szóval hihetetlen ..
2015. jún. 25. 01:07
 9/14 A kérdező kommentje:
istenem nem puszit ad ... ez hihetetlen ... ezek a kommentek csak felbosszantanak ... nem kezdő vagyok ... tudom milyen egy macska , de ilyet nem tapasztaltam eddig pedig nem 20 éves vagyok .... nem is irtam volna be kérdésnek ha egyszer vagy 2 szer tenné ... hanem a nap 24 órájába ha folyton mellette tudnék lenni ... és nem nem használok testápolót ... de amikor használtam ugyanez volt a helyzet.
2015. jún. 25. 01:14
 10/14 A kérdező kommentje:
és most akkor várom az okos válaszokat .... merthogy nagyon szépen mindenki ítélkezett mikor a körlménykröl fogalmuk se volt ... gratulálok ... ez az első kérdésem amit itt feltettem ... mert gondoltam okos válaszokat kapok ... de szerintem nem fogom én ezt használni ... mert látom itt mindenki nagyon okos ... és én nem akarom butítani a csapatot :)
2015. jún. 25. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!