Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt cica. SEGÍTSÉG! Mit...

Eltűnt cica. SEGÍTSÉG! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy két és fél éves kandúr cicánk aki olyan hogy napközben kint van este pedig hazajön enni és aludni, de tegnap előtt láttam utoljára. Szerintetek mi lehet vele? Nagyon aggódunk mert nincs ivartalanítva. Attól félek a legjobban hogy elütötte valami. Mit csináljak? Csak aggódni tudok.

2015. jún. 24. 06:24
 1/7 anonim válasza:
Szia nálunk is így van egyszer négy napig nem volt otthon egyszer csak hazaért sajnos a macskák ilyenek sajnos ha macskát válal az ember bele kell törődnie hogy barangolós. Várjatok egy hónapot és ha nem megy haza akkor vagy befogadták vagy sajnos elűtötték. Sajnálom sok értelmes dolgot nem tudtam irni mert tapasztalatból tudom.Remélem segíthettem!
2015. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia az előző vagyok csak négy hetet akartam irni Bocsi!
2015. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Igen segítettél egy kicsit megnyugodni.
2015. jún. 24. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Plakátold ki a környéken, tedd fel a facebook-ra (ha fent vagy), hátha valaki látja, felismeri. Mást nem nagyon tudsz tenni, csak reménykedni.

Ha meglesz, szerintem érdemes ivartalanítani. Kevésbé valószínű, hogy elcsavarog, mert nem hajtják a párzási ösztönök.

2015. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy hétig még van remény, hogy hazajön, utána exponenciálisan csökken az esélye,de hónapok után is előkerülhet persze, de 1-2-3 nap még normálisnak tekinthető, az is lehet, hogy volt otthon csak pont nem láttad.

Valószínű "csajozni" van oda. Hívogasd minél többet és posztold ki facebookra vagy plakátra, ahogy az előző mondta.

2015. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az első vagyok. Meglett a cica?
2015. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Meglett a cica?????????????
2015. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!