Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy előkerüljön?

Mit tegyek hogy előkerüljön?

Figyelt kérdés
A 2 éves macskám, Mazsi már tegnap dél óta nem jelentkezik.Nem láttam itthon ami szokatlan ugyanis reggel délben és este mindig hazajön..Ma reggel sem láttam nagyon félek, hogy elvesztem :( Mit tegyek?

2015. jún. 26. 11:07
 1/6 Aquakecske válasza:
Hát,az azon múlik, hogygy
2015. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Aquakecske válasza:
azon múlik,hol laksz.Ha városban,nem valószínű hogy előkerül. ha faluban,akkor szerintem meg lesz.Az enyém is volt hogy 2napra ment el, de visszajött.
2015. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, hisz faluban lakunk. :)
2015. jún. 26. 11:34
 4/6 Aquakecske válasza:
biztos azért ment el mert bagzik (ha fiú).ha lány, akkor is ez lehet az oka.
2015. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekünk egyszer 2 hétre tűnt el télen. lemondtunk róla, mert nagy hó volt, de hazajött :)
2015. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nordzsesz válasza:

Semmit nem lehet tenni, a macska szabadelvű nem szolgalelkű. Időnként, hosszabb-rövidebb időre elkóboról, pláne ha kandúr. Falun vagy családi házas környezetben kisebb a valószínűsége, hogy baja esik, elütik stb.

Nekünk volt egy kandúrunk az akár két hétre is képes volt eltűnni. Már lemondtunk róla egyszercsak megjelent, igaz, hogy hozzá képest egy frontról visszatért úgy nénett volna ki mint aki a nyaralásáról tért vissza, mert szegény egyik lábára sánta volt, azu egyik füléből hiányzott egy darab, a másik is cakkos volt, az oldalán sebek és szőrcsomók hiányoztak innen-onnan a testén. Lehet, pechére egy erősebb kandúrral került össze. Na ilyenkor egy jó ideig, persze amíg fel nem épült teljesen ki sem tette alábát otthonról, de amint felerősödött és visszatért a harci kedve ismét eltűnt hosszabb-rövidebb időre, de ő ilyen volt. A lényeg, hogy mindig hazatért a "bázisra".

2015. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!