Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 3 hónapos kiscicám és...

Van egy 3 hónapos kiscicám és mindig szokott követni és egyszer nem figyeltem és amikor csuktam be a kaput alászort a kiscica és kivérzett neki ott a szeménél (? ).

Figyelt kérdés

És a kosztol meg a csípától bevan ragadva a szeme és van ilyen szemcseppünk ami ezen segít de nem merem neki megcsinálni nehogy megvakuljon? De a seb nem látszik a beragadt sebe miatt és nem tudom mit csináljak.

Szabad neki csinálni vagy hadjam kicsit had gyógyuljon be a seb?



2015. jún. 26. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz, addig semmit ne csinálj a szemével. Nem is értem, ez nem magától értetődő, hogy ilyen sérülés esetén felkeresed az állatorvost?!
2015. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ilyen hülyét!!!!!

Nem egyértelmű, hogy állatorvoshoz vidd azt a szegény állatot. Ha neked ilyen bajod lenne,akkor mennél orvoshoz. HÜLYE!

2015. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyetlen amit tehetsz, hogy állatorvoshoz viszed szegényt, mielőtt elveszíti a szemét és azzal együtt a látását.

Most azonnal indulj is el, mert különben lehet, hogy már késő lesz...

2015. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Néééé, rábsztam a kaput a kiscicára. Nahát, vérzik a szeme. Cseppentsem be, vagy hagyjam szenvedni a konyhakövön?"


(Bocs az iróniáért, de kábé így hangzik a kérdésed. Rohanj vele dokihoz!!)

2015. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, és nem értem...

Száz kérdés jön, hogy mit csináljak a cicával, mert ilyen meg olyan baja van.


Tényleg olyan nehéz elvinni egy orvoshoz? És ha tényleg az, miért is tart valaki állatot?

2015. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!