Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert van lefogyva? Mi lehet...

Miert van lefogyva? Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Van egy cicank . ( kinti macska ). 1 hettel ezelott eltunt , es ma kerult elo . Nem dudom hol volt eddig . De nagyon le van fogyva mint egy anorexias. Nincs etvagya ,de kivsit evett ivott . nagyon faradt . Azota csak alszik . de olyan mintha lazas lenne . mi lehet szegennyel ??? elore is koszonom

2015. jún. 26. 21:33
 1/8 A kérdező kommentje:
azt el felejtettem irni hogy nagyon csabzott a szore**
2015. jún. 26. 21:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hagyd pár napig, hadd pihenje ki magát. Az enyém anno 3 hétre tűnt el, és ilyen állapotban jött haza. Kialudta magát, de addig nem igazán evett. Idő kell neki, míg helyrejön, lehet, hogy bezárták valahova.
2015. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván beteg. Vidd el állatorvoshoz, majd ő megállapítja, mi van vele, és kezeli, meggyógyítja.
2015. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1. En is arra gondoltam hogy bezartak Vhovan .De mindig csak ilyen 1-2 napra szokott eltunni . #2. allatorvost hnap hivok ha rosszabbodik az allapota .
2015. jún. 26. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi van a cicussal tegnap óta? Igen sajnos lehet bezárhatták :( A legnagyobb gond ilyenkor az szokott lenni, hogy pl. több napig lehet nem tudott enni és főleg inni. Ha ilyen rossz állapotban van és nem eszik és csapzott a szőre, akkor lehet hogy komoly kiszáradásról van szó. Lehet kellene neki infúzió. Nekünk régebben tűnt már el egy cicánk azért, mert bezárták valahová és meg is verték. Kb. 8 nap mulva kiengedhették mert lehet meglátták szerte a plakátokat amiket kitettünk a városban, hogy keressük a cicát vagy nem tudom, de kiengedték. Aztán neki is csapzott volt a bundája, fakó és száraz volt, levert, gyenge, étvágytalan na meg persze a verés nyomai is látszódtak. 2 hetes infúzió kezelés kellett neki, miután összevarrták a sebeit.
2015. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
# utolsó : :'( sajnalom . Hogy lehet egy allatot megverni ?? ő nem tudja magat olyan nagyon megvedeni . . Szia . Ma reggel ota el es virul :-)) Estere tettem neki majdnem 1 liter tejet , azt mind megitta :-) . Hala istennek az etvagya is megjott , de meg sokat alszik
2015. jún. 27. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

beteg, orvos

és féreghajtás minimum 3 havonta

2015. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7. Szerintem felre ertetted . Az eltunese elottt nem vokt lefogyva . epp az hogy volt rajta egy kicsi felesleg . 1 het mulva elo kerult , es igy nez ki . :(
2015. jún. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!