Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lett ilyen kis irigy?

Miért lett ilyen kis irigy?

Figyelt kérdés
4 db 6 hetes kismacskánk van, akik eddig mindig megosztoztak testvériesen a kaján (kapnak bőségesen, úgyhogy nem kell elhappolniuk senki elől). Tegnap az egyiket külön etettem, és azt hittem, hogy megakadt a torkán, mert fura fejet vágott. Gyorsan segíteni akartam neki, ő pedig odakapott a kezemre, elkezdte karmolni meg rágni. Ma már az anyjára is morgott miközben egy tálból ettek. Hogy lehet erről leszoktatni? Én nem akarok olyan macskát, akitől félni kell etetés közben, és tisztes távolságot tartani, hogy nehogy megkarmoljon.. Vagy ezt ki fogja még nőni?
2015. jún. 28. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

a kiscicák sokszor ilyenek, szerintem ösztön

később ki fogja nőni, több macskát láttam már felnőni és szépen lassan elmúlt ez. majd rájön, hogy nem akarja senki elvenni tőle a kaját és jut neki elég.

persze finom falatoknál pl egér még mindig morog, de egyébként nem.

2015. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemis fúj vagy vmi morog öcsém morog a whiskasnál ugat b@.szod xDDDDD
2015. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes hozzászólásodat, nem igazán értem a mondatodat..


Első: Most nézem, hogy nem reagáltam, pedig elolvastam, köszönöm a válaszod.:) Valóban úgy lett, ahogy mondod, kinőtte, és most már nem zavarja, ha belepiszkálnak a táljába.:)

2015. júl. 23. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

3as vok azt akartam leirni hogy a kisMACSKÁK mióta morognak?

Nekem van kismacskám még sose morgott xDD

De a komondorom már igen xDDDDDD

2015. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"2es"
2015. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Négyes, kettes vagy mittudomén melyik, a macskák tudnak morogni, bármilyen fura.

https://www.youtube.com/watch?v=ltZm48wZVyY

2015. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!