Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szédül, sokat eszik...

A macskám szédül, sokat eszik és nagyon nyávog. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi baj nem volt. Éjjel mentem sétálni 1 óráig és a macskám mindig követ. Mire hazaértem eléggé elfáradt. Megetettem és kiengedtem. Ma reggel hangosan nyávogva ült az ajtóban, amikor enni adtam neki, látszott, hogy nem tud egyenes vonalban járni ahogy ment a tál felé és ha meg akarja magát vakarni pl akkor elesik. Ma reggel nagyon sokat evett, sokkal többet, mint amennyit általában. El akarom vinni állatorvoshoz, viszont csak fél öttől rendel. Szerintetek mi baja lehet? Hallásával, látásával nincs semmi baj, azt tudom.

2015. jún. 29. 13:22
 1/4 anonim válasza:
Lehet, hogy mérget evett, az orvos majd meghánytatja.
2015. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem mérget evett. De az is lehet valaki fejberúgta vagy ütés érte a fejét. Ha nem múlik el akkor lehet hogy ez. Vagy agydaganat.
2015. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát két évet késtem ezzel a válasszal, de leíro.m, hogy megnyugtassam azt, aki hasonló dolgot tapasztal. A macskám fülében sok volt a fülzsír és atkák is voltak, amik rámentek az egyensúlyszervére. Kapott fülcseppet és jól is lett pár nap múlva.
2017. máj. 29. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy megírtad, hasznos lehet ez másnak is mostmár. :)
2017. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!