Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen oltásra van szüksége...

Milyen oltásra van szüksége egy 3-4 hónapos cicának?

Figyelt kérdés
tehát a kérdés milyen oltások kellenek, szükségesek ilyen korban és körülbelül mennyibe kerülhet?

2015. jún. 29. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked is ennyi lett volna: [link]
2015. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Ne haragudj, nem tudhattam azért kértem segítséget itt, mert hogy mit írnak a neten az mellékes. Azaz, hogy értsd ki akartam kérni a ti véleményeteket is. Új cicatartó vagyok és szeretném elkezdeni az oltásokat, de nem tudtam, hogy és mi a fontos. Köszönöm!
2015. jún. 29. 14:10
 3/6 anonim válasza:
0%
jó lesz neki az "anyád olyan dagadt..." vagy az "olyan csóró vagy, hogy...", de semmiképp ne mond neki az "olyan paraszt vagy, hogy..." és az "olyan hülye vagy...", mert azon megsértődhet még, ezeket az oltásokat csak 8 hónapnál idősebb cicáknál alkalmazd.
2015. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és mennyibe kerül??
2015. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hármas te jól vagy most?? 4-es a link ait az első küldött tényleg hasznos ott ár is van.
2015. jún. 29. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:

3.vagyok

most találtam meg az árakat bocsi.uh jó drága már nem azért csak a vizsgálat 4100 ?? rossz pályát választottam:D

2015. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!