Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaketrecet hol találok...

Macskaketrecet hol találok olcsón? SOS

Figyelt kérdés

A macskámat megműtötték ezért kellene egy macskaketrec

nagy ketrec kellene mert két hétig abban lesz,hogy ne járkáljon. Légyszi segitsetek hogy hol találok nagy macskaketrecet Debrecen környékén .



2015. jún. 29. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel műtötték? Járkálni a ketrecben is tud, maximum felugrálni nem. Nem igazán látom előnyét a ketrecnek. A varratot is ugyanúgy kiszedheti ha nincs rajta gallér vagy más védelem. Tényleg csak arra jó, hogy ne ugráljon fel a dolgokra amikor nem vagy otthon nem tudsz rá felügyelni. De ha otthon vagy vele, ráérsz vigyázni rá, akkor nyugodtan kint lehet. A lábával van valami?

Talán az a legolcsóbb, ha veszel némi faanyagot és tyúkhálót és barkácsolsz neki egy ketrecet, de ez némi idő és kis kézugyesség, szerszámok kellenek hozzá. Állatboltokban biztosan van nagyobb ketrec pl. kutyáknak, de ugye az gondolom drágább.

2015. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon sürgős, nem tudom így hirtelen honnan szerezhetnél. Talán nincsen olyan ismerősöd vagy szomszédod, aki kölcsön adhatná ha van nekik? Vagy pl. a Fressnapf-ba ne nézz, mert ott iszonyú drága minden! Próbáld meg az Auchanba vagy a Tescoba is szokott lenni hordozó jó áron! Hátha szerencséd lesz! Szokott lenni nagyobb műanyag ketrec is, de ami a legjobb lenne az autóba való utazótáska. Én egyszer egy olyat vettem nem hazudok 2300 Ft-ért de nagy! A fressnapfba olyat meg 5-6000-ért lehet megvenni! Az anyagból van össze van hajtva és mikor kell akkor csak szétnyitod és összecipzározod. Remélem találsz majd olyat :) És remélem minél hamarabb jobban lesz a cica :)
2015. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Debrecen, Hatvan utca közepén van egy allatfelszereles bolt, a Simba. Én most oda járok sok mindenük van. Keress rá a neten így hogy allatfelszereles bolt Debrecen. Van a Szoboszloi úton is egy (Bojta u 9.) meg a Jerikon a tudoszuronel. Hívd fel őket, neten ott a szám, kérdezd meg, akkor nem kell lejarnod a lábad. Csapokertben is van a Kincseshegy- Huszár Gal sarkon, meg a Déli sor- Keleti sor sarkon is de az vegyes, mezőgazdasági is.
2015. júl. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!