Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák néha miért nézik a...

A macskák néha miért nézik a "semmit"?

Figyelt kérdés
Ilyenkor tényleg szellemet látnak? Sokszor volt úgy hogy (főleg a hapi nevű macskánk) épp mosdott és egyszer csak hirtelen felkapta a fejét és valamit elkezdett követni a szemével de nem volt ott semmi! Én nem akarok egyből a szellemekre gyanakodni noha valamilyen szinten érdekel a téma meg hiszek is bennük de lehet hogy létezik egyszerűbb magyarázat is csak tényleg furcsa!
2015. jún. 29. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én azt olvastam még régebben, hogy nagy valószínűséggel a levegőben szálló porszemre/szöszre fókuszál (jóval kifinomultabb a látásuk mint a miénk, nekik ez feltűnik :) ). Vagy szellemet lát. Erről a két lehetőségről tudok :)
2015. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként meg kedves első csillagvirágszál, attól még, hogy te nem hiszel szellemekben, attól még akik igen, nem lesznek automatikusan hülyébbek nálad. Én sem mondom rád, hogy korlátolt gyökér vagy, csak szimplán lesz.rom. Javaslom tégy így te is, boldogabb és kiegyensúlyozottabb leszel :D (második voltam)
2015. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az második! Egyrészt köszi az értelmes és hasznos választ másrészt remekül megmondtad az idiótájának!
2015. jún. 29. 22:42
 4/8 BlueW(olf) ***** válasza:
Lehet kisebb rovar is, árnyék... bármi, végül is ki tudja, mi érdekes egy cicának. A logikájuk is elég érdekes. Az enyém ha kiül a kertben a párkányra, befele bambul, bentről meg kifele néz. És még véletlenül sem jó tányérból enni, ki kell venni a kaját. A macskák furák. Csak figyeld és szórakozz
2015. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy furák! Tudnék mit mesélni...
2015. júl. 1. 21:58
 6/8 BlueW(olf) ***** válasza:
Hajrá :D
2015. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A macskáknak nagyon jó a hallásuk, képesek meghallani olyan ultrahangokat, amiket az emberek nem (sőt, még a kutyáknál is sokkal nagyobb frekvenciatartományban hallanak) - pl. denevérek hangját, esetleg kisebb rovarokat, amiket észre se veszel.
2015. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meditálnak...
2015. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!