Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom h a macskám...

Honnan tudom h a macskám hamarosan szülni fog? Milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy a hasa.
2010. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! Ennyire azért nem vok hülye! általában a vemhes állatoknak nagy a hasa!!!
2010. márc. 2. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Közel a szüléshez elkezd helyet keresni (szülés előtti 2-3 napban). Mindenhova bebújil, ahova addig nem. Szülés előtt 1/2 - 1 nappal nagyon hízelgős lesz, szinte kéri, hogy a gazdi majd legyen vele, segítsen. Persze, ez attól is függ, a cica milyen viszonyban van a gazdival. A miénkek így viselkedtek.
2010. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénk is , szinte követelte, hogy simogassuk a pocakját. Amint leültünk, rögtön jött mellénk, és vágta is magát a hátára(valószínűleg, ennek a szokásának köszönheti, hogy vemhes lett :D).Viccet félre téve. Amikor az utolsó 1 hétbe volt, lehetett érezni, hogy rúgnak a picik, majd utolsó, 1-2 napba már látni is láttuk, ahogy mozog a pocija.
2010. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fészelt. Csak bújt, de csk hozzám, mindenkire fújt. engem meg nem engedett ki a szobából. :) Aztán 2 nappal előtte vérzett. Nagyon megijedtem, de aztán semmi nem lett. :) Megszülte, és kész :P már iartalanítottuk is. :D
2010. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi cicánk érthetetlenül bújós volt és mindenhová követett!
2010. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
enyém ma de. fialt..elég meleg volt belefeküdt egy dobozba és lihegett..eléggé abszurd volt :D aztán elkezdett nyavíkolni és tisztogatni magát..aztán jöttek a kiscicák^^
2010. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi cicánk kerti cicus, de a szülés napján hajnalban kezdte a nyávogást és kaparta az ajtót, nem mozdult mellőlünk és nem evett semmit. Majd egy idő után elfolyt a magzatvíz, barnás színű lé folyt belőle, végül pedig megkezdődtek a fájások.
2010. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!