Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állattartók akiknek baba...

Állattartók akiknek baba cicáik vannak, ti melyik oldalakon hirdetitek a cicákat?

Figyelt kérdés
Három baba cica van még. Nem az enyémek én csak segítek intézni a gazdájának. A három cica nagyon terhes lesz, mert már van három nagy neki. Ivartalanítani szeretne csak olyan dolgok összejöttek, hogy a szülés előtti hónapokba erre nem volt keresete. Hol tudnám hirdetni? Kérlek segítsetek. Kiscica.hu-n és jofogáson már próbáltam..

2015. júl. 1. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudom sajnos.

De egyet mondhatok: Cica mica gyere ki ég a házad ide kint :)

2015. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BlueW(olf) ***** válasza:

Facebookra is tehetsz ki róluk képet. Ha nem tudja még ivartalaníttatni, lehetőleg zárja be valahova amikor tüzel :/ Elkerülhető lett volna ez a macera. Tudom, hogy üvölt a macska, de jobb, ha be van csukva olyankor. Az én lányom hasonló okból lett csak 5 éves korában ivartalanítva, addig minden tüzelésénél takarítottam fel a jelöléseit... amennyi ruhát kidobtam az 5 év alatt :/ [link]


[link]

2015. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes! Az a baj, hogy akkor kéthetente fog tüzelni és ha kiszökik ilyet én is próbáltam a cicámmal. Köszönöm a segítséget valahogy majd segítek neki, de először az én cicámon akarok túlesni, mert ő 3 hónapos, de minél előbb annál kevesebb a bajom.
2015. júl. 1. 21:20
 4/11 BlueW(olf) ***** válasza:
Nincs mit :) Ha eléri az egy kilót, és anyagilag meg tudod oldani, akkor mehet is :) Milyen édes volt az enyém is 3 hónaposan... utána meg egy ribi lett :D Nekem könnyű volt, mert a negyedik emeletről nem volt hova szökni :)
2015. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen igen azt hinné az ember milyen kis ártatlan aztán jön a baj :D Az apróhirdetésesre már feltettem most jön a másik :) remlem sikerül olyan kis aranyosak pedig
2015. júl. 1. 21:54
 6/11 BlueW(olf) ***** válasza:
AZ érdi az? Mert ha igen akkor zabálnivalók
2015. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen:) köszönöm. Kis zsiványok. :D
2015. júl. 1. 22:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Facebook-on csatlakozhatsz környékbeli adok-veszek csoportokhoz, ott jobban szem előtt vannak a helybelieknek, hátha valakinek megtetszenek.
2015. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
helyi nagyvárosnak biztosan van facebookos adok-veszek csoportja. gondolom ingyen adjátok őket, szoktak rá jelentkezni gazdik, de képpel legyen.
2015. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben már 5 oldalon hirdetem remélem sikerül. Köszönömm a válaszokat.
2015. júl. 2. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!