Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik macskacsoki?

Létezik macskacsoki?

Figyelt kérdés
Azt tudom h kutyacsoki van, de macskacsokiról nem hallottam még. Van ilyen?

2015. júl. 3. 13:12
 1/2 ktigam válasza:

Csokival semmiképp se próbálkozz, az mérgező a cicáknak. Mivel úgy tudom, hogy nem érzékelik az édes ízt, ezért felesleges lenne ilyesmi.


A háziallat.hu-n ezt írják: "A csokoládé mérgező a macskák számára, mivel a csokoládés és a kakaó is tartalmazza a teobromin nevű alkaloidot, amely mérgező hatással bír a macska szervezetére. Ha rendszeresen fogyaszt csokoládét kedvencünk, akkor annak az eredménye hányás, hasmenés, láz, roham, kóma vagy akár halál is lehet."


Vannak jófajta jutalomfalatok. Én a Multifit szárított hús darabjait szoktam adni az macskámnak. Imádja.

2015. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom h nem szabad csokit adni a macskáknak és kutyáknak, de kutyacsoki is van, ami nem csokiból készül csak olyan mint a csoki és ezért kérdeztem rá h van-e macskának való "csoki".
2015. júl. 3. 21:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!