Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoptat a macskám és tüzel?

Szoptat a macskám és tüzel?

Figyelt kérdés
Van egy nőstény cicám, nemrég volt 1 éves, 10 napos kiscicái vannak. Eddig szép és jó volt minden, de ma délután észrevettem, hogy "furcsán" viselkedik, nagy valószínűséggel tüzel. Mit csináljak? Ott fogja hagyni a kiscicákat?

#macska #anyamacska #szoptat a macska és tüzel
2015. júl. 3. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
igen. tanulj belole, es vidd el ivartalanitani. most. kap egy hormoninjekciot a mutet melle, amitol abbahagyja a tuzelest, es folytatja a szoptatasukat.
2015. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de mára már nincs semmi baja, alig akarja otthagyni a kicsiket. "Tanulj belőle", már bocs, de én még soha nem hallottam arról, hogy szoptatás közben is tüzelhet a macska, végül is, én vagyok a hülye, hogy 10000+-ért nem ivartalanítom a macskát, főleg, hogy mindig szívesen vár valaki egy-egy kiscicát a köreimben. Nem értem, attól, hogy te ennyire "értesz" hozzá, mondjuk ebben vitatkoznék, miért kell ilyen lekezelőnek lenni? Hát gratulálok. Egyébként kösz. -.-
2015. júl. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!