Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van rá esély, hogy haza jön a...

Van rá esély, hogy haza jön a cicám, vagy ne is várjam?

Figyelt kérdés

Szóval,egy nőstény cicáról lenne szó.Lassan három éves lenne (emberi évben).Ma van harmadik napja,hogy nem jön haza...A családból se látta senki,és én is hiába hívtam egy nap többször is,hosszú percekig,semmi...Eddig nem csinált ilyet.Volt már,hogy kimaradt egy napra,de mindig hazajött,amikor éhes lett...

Szerintetek érdemes még hazavárnom?:((


2015. júl. 4. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

"Volt már,hogy kimaradt egy napra,de mindig hazajött,amikor éhes lett... "

Ezért nem tartok cicát. Ritka érdek egy teremtés.

2015. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A macska ilyen,el-eltűnhet hetekre is.
2015. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem egy hét múlva lett meg,egyszer egy hónap után.Ha nem történt semmi baja,haza fog találni.
2015. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Persze, hogy hazajöhet még! A mi cicánk is epment egyszer 3-4 napra, aztán beállított szó nélkül, még ő volt felháborodva.
2015. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne izgúlj!!! nekem is elment 1-2 hónapokra is, aztán jött haza, mint akinek semmi dolga :P :D
2015. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az enyem is..kandur cicarol van szo,akinek felesege,es 4 gyermeke van... :DDDDD

ELTUNIK HONAPOKRA aztan egyszer csak beallit mint aki jol vegezte dolgat es ugy bujik hozzam mint csecsemo az anyjahoz... Szoval nyugii

14L

2015. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

HAZAJÖTT!:))))

Köszönöm a válaszokat.:)

2015. júl. 6. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!