Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen márkájú magas hústartal...

Macdln kérdése:

Milyen márkájú magas hústartalmú kiscicáknak való eledelt ajánlotok? És ezt milyen nekik is való étellel lehet kiegészíteni?

Figyelt kérdés

Jelenleg Whiskas alutasakos eledelt adok cicáimnak. 2 hónaposak. Többen is azt mondták, hogy a Whiskas nem annyira rossz márka, de azért nem is olyan jó. Ezért szeretném megkérdezni, hogy ti milyen nedves és száraz tápot szoktatok adni/ adtatok kiscicáitoknak, ami magas hústartalmú ? Olyat szeretnék adni nekik, amitől nem lesz hasmenésük. Már többfélét is próbáltunk, de mindegyiktől hasmenésük volt. Ajánlották, hogy adjunk nekik főtt rizst főtt csirkemellel. Ki is próbáltuk, kb. 4-5 napig folytattuk ezt a diétát, de csak a diéta első napján nem volt hasmenésük, utána visszajött, így abbahagytuk, mert ugyanaz a hatása, mintha sima alutasakost adnék nekik.

Kérlek segítsetek ! Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.


2015. júl. 5. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan hasmenésük van, az vsz. nem az eledeltől van. Állatorvosnál voltatok már velük? Féregtelenítve, oltva vannak?
2015. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nyugoudtan lehet nekik szárazat adni. Chicopee, Hills, Acana, Brit Care. stb. - az a lényeg, hogy prémium táp legyen, magas hústartalommal. Amúgy a Whiskas és a társai, tényleg nem jók, kb. 1%-ék húst tartalmaznak.
2015. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2- es nek köszönöm a tanácsot, kipróbáljuk valamelyiket. :)

1- es nek válasz : ma vagy holnap megyünk állatotvoshoz, féregteleníteni és bolhátalanítani. Oltást is hamarosan kapnak. Egyébként folyamatosan csak egynek van hasmenése, akármit kap enni. Egynek egyáltalán nincs, a harmadiknak pedig néha-néha van. Én is gondoltam rá, hogy azért van hasmenésük, mert még nem voltak féregtelenítve csak gondoltam megkérdezem. Már foglaltam időpontot az állatorvosnál. 16 napja kaptuk őket ajándékba. Ketten tesók (1.:nincs 2.: néha van hasmenése). A harmadik pedig egy kis perzsa (ő kb.6-7 hetes), neki van a legjobban hasmenése. Előző gazdáik soha nem vitték őket állatorvoshoz. Kint voltak tartva. Holnap mindhármuknak meg lesz a féregtelenítés és a bolhátalanítás is. A bolháktól nem lehet hasmenése a cicáknak ? Ajánlották a széntablettát is hasmenésre, azt veszünk holnap.

2015. júl. 6. 00:59
 4/5 anonim válasza:
A mi kerticicánk néha valódi májat kap a hentestől és úgy vettük észre hogy így olcsóbb mint a konzerv meg a tasakos eledel, ja és a máj finom :-)
2015. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kipróbáljuk !
2015. aug. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!