Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelban macskahalo? Ki hogy...

Panelban macskahalo? Ki hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kiscicam, panelben elunk, 3. emelet. Valojaban mar nem is olyan kiscica, 5 eve megvan, azonban egyre nagyobb problema ezekben a nagy melegekben a szelloztetes. Egyszer mar esett ki az ablakon, ezert mindig nagyon figyelunk, de ejszaka, amikor jobban lehul a levego, nem tudunk, igy az ablakok altalaban csukva vannak, vagy ki van zarva a szobabol.

Na, szoval a problemam az, hogy nem tudom, hogy lehetne megoldani a macskahalo felszereleset, ugyanis csak az egyik ablak nyithato, igy szerintem csak kivulrol lehetne feltenni.

Arra lennek kivancsi, hogy mas hogy tette fel az ilyen ablakra? Vannak erre emberek? Mindenkeppen a legbiztonsagosabb megoldast szeretnem, mert egy ragasztott haloban (nem ertek hozza, nem tudom, hogy van-e egyaltalan ilyen) nem biznek meg.


2015. júl. 6. 05:29
 1/2 anonim ***** válasza:

én inkább rácsot szereltetnék fel, akkora rés legyen közte, hogy a fejét ne tudja átdugni. egyszóval sűrű legyen

hálóban nem bíznék, pl szúnyoghálót is lazán kikarmolja

2015. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan cégekkel beszélj, akik redőnyt, szúnyoghálót is felszerelnek. Elmondod, mit szeretnél és megoldják. Van erős, fémes szúnyogháló, azt nem szedi szét. Enyémek csak üldögélnek az ablakban, eddig még nem nyúltak hozzá.
2015. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!