Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek vissza fog még jönni?

Szerintetek vissza fog még jönni?

Figyelt kérdés

Pár órája egy nyitva hagyott ablakon ki szökött a macskám. Nem igazán volt ki engedve, csak mostanában a jó időben voltam kint vele egy kicsit. Olykor átment a szomszédba, de mindig vissza jött, de most valamiért nem.. Az is benne lehet a Dologban, Hogy nekem egy kutyám is van odakint, és hát nem igazán szeretik egymást. A kutyám már számtalanszor megtámadta a cicám, de mindig megúszta.

Szerintetek holnapra vissza fog jönni? Nagyon féltem, mert benti cica, és nem biztos hogy vissza talál..



2015. júl. 7. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kutya miatt nem mer majd
2015. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, valószínűleg visszajön! Nézd meg van-e hely ahol vissza tud. A kutyát lehet éjszakára be kéne vhova "zárni", vmi kennelszerűségbe stb.


Lány cica vagy fiú?


Egyébként cicáknál természetes, hogy néha csavarognak ;)

2015. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is azért félek.. Direkt nyitva hagytam az ablakot. Ahol ő is kiment. De pont az ablak alatt alszik most a kutya. De vannak itt dolgok amire feltud mászni és bejön remélhetőleg..
2015. júl. 7. 22:31
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekunk egyszer a masodikrol ugrott ki (panelbol) , mentem vissza a boltbol, mondom nezdmaaar ez tisztara mint a mienk :') mikor jott felem akkor jottem ra hogy basszus, ez nem olyan mint a mienk...ez A mienk.

Egyebkent ha a kutya kinnt van biztos nem megy majd vissza... nem probaltad hivogatni vagy zacskot csorgetni? Arra szoktak menni..

2015. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kb 8 hónapos lány cicáról van szó :) Igen gondoltam rá, hogy a kutyát bezárom, csak az a gond, hogy akkor egész este ugatna, és ezt a többiek nem engedték meg :d
2015. júl. 7. 22:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a kutya ellenséges vele,akkor nem fog visszajönni. Zárd el a kutyát 1-2 napra. ha látja a macska hogy tiszta a terep,akkor visszajön.
2015. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az komoly lehetett :Ddd

Háát próbáltuk keresni sokan..padlás stb, mert ugye kintről fok tud menni a padlásra ott az eresznel. És egyszer már felugrott, mert a kutya felzavarta xd Szomszédba nem mertem atmenni, mert tele van kamerával. Pedig megvagyok győződve hogy most is ott lehet, hisz mikor kiengedem, az első útja oda vezet..

2015. júl. 7. 22:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem holnap korán reggel felkelek, úgy is dolgozik mindenki, és befogom zárni a kutyát. Remélem ez segíteni fog
2015. júl. 7. 22:38
 9/14 anonim válasza:
40%
Ez a macska kritikája a gazdájáról és tartásának körülményeiről. Szobacica? Ez milyen marhaság már! Olyan nincs, hogy szobacica.
2015. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy értve szobacica, hogy nem igazán volt kint a szabadban, csak a kertben, ott is max egy órát játszott. Azért is mondtam, hogy nem tudom vissza talál e. Egyébként a kutya miatt nem volt kiengedve. Már többször össze akartam szoktatni őket, de mindig az lett a vége, hogy a kutya megkergette a cicám.
2015. júl. 7. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!