Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kíváncsi cicák! Mit tegyek?

Mirus13 kérdése:

Kíváncsi cicák! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két 9 hetes kiscicám. Bent vannak a szobámban. Sajnos pici a szobám, így csak éjjelre gondoltam a bentlétüket. Sajnos majdnem egész nap bent vannak, mivel ha kiengedem őket elfutnak a szomszéd fele, ahol vadászvizslakutyus van. egyszer átfutott az egyik, a kutyus mivel ismer a hangomra csak megszaglászta a cicust. Reméltem tanul belőle a kis kíváncsi cicám, de azóta i szalad arra ha kint van. 1 hete vannak nálam, imádom őket. De kérlek segítsetek, hogy szoktassam ki őket, hogy ne legyen bajuk, ne menjenek ki sokat az utcára? Nagy udvarunk van... Nem értem miért nem elég .:( Sajnos a házban sem randalírozhatnak, csak a szobámban, mivel anyuék nem szeretik bent a cicákat így átmenetileg lehetnek CSAK a szobámban. De ez sem jó nekik, kint pedig félek ,hogy kutya áldozatai lesznek(nincs kutyánk), csak a kapunk elég nyitott.(bár a cicánk mindenen felmásznak). Éjjel mr pihenni sem nagyon hagynak. IMÁDOM őket tényleg, de nekik sem jó egy szobában. Segítsetek kérlek! KÖSZÖNÖM!

2015. júl. 10. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy hét kevés ahhoz, hogy megszokják a helyüket. Meg még fiatalok is. Egyedül ne engedd ki őket mert elvesznek. Egy-két hónap múlva már nem bírja majd megfogni őket a kutya de akkor is mindenfelé elmászkálnak majd. Megkötni nem lehet. Kint is kell nekik valami helyet kialakítani, garázs, fészer padlás és legyen ott nekik víz és kaja. Éjszaka úgyis elkóborolnak de ha nem lesz nekik hova visszajönni akkor keresnek máshol helyet maguknak.
2015. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!