Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most ne haragudjon meg senki...

Most ne haragudjon meg senki de mier a macskat mondjak hogy a kajaer van az emberrel amikor en ezt teljesen a kutyanal latom?

Figyelt kérdés
Volt dolgom macskakkal kuytakkal, talalkoztam egy kobormacskaval soha nem adtam kajat megis mindenhova kovrtett es nyavogott hogy simizzem. Ameg a kutya csak akkor jott oda hozzam ha latott valamit a kezembe amit ehetonek gondolt vagy ha kaja volt a kezembe es a simogatast sem szereti ugy mint a cica nem ertem..

2015. júl. 13. 01:53
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
31%
a kutya hazorzo! ha adsz neki egy falat kajat akkor huseges lesz hozzad/vagy megszeret, de sosem felejt el! egy kutya sosem felejti el mit tettel erte vagy mit artottal neki! ved, orzi a hazad, a vagyonod! es mindig ottvan ha baj van! egy eleten at! a macska meg csak van. simogatjuk elvagyunk vele meg neha megfog egy-egy egeret (mar amelyik) es annyi.. azon kivul semmihez nem ert..
2015. júl. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem tudja azt a szeretetet megadni mint egy macska nem megy oda az emberhez csak erdekbol.. A kutya nem tud gondolkodni ha a gazdaja azt parancsolja tamadjon ra valakire azt megteszi minden szivfajdalom nelkul. A macska az elgondolkozna mar rajta hogy az illeto megerdemli e
2015. júl. 13. 03:04
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Mivel a kutya hűséges és a gazdája szavára ugrik
2015. júl. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ismeritek a kozmondast: A sunyi macska fogja meg az egeret.
2015. júl. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam valahol, egyik nap szerettem volna megsimagatni a macskát, de elfutott előlem. Mondták hogy nem hagyja magát megfogni.

Valamelyik nap kaja volt nálam, a macska odajött és elkezdett hozzám dörgölőzni...

2015. júl. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ha már meglát eldobja azt amit éppen foglalatoskodik (pölö csontrágás) és eszeveszettül elkezd rohanni felém, annyira örül nekem :)
2015. júl. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, soha nem volt kutyád, hát ne is okoskodj róla milyen a kutyák jelleme...
2015. júl. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
a macska minden gond nélkül vissza tud vadulni a természetbe, a kutya nem.
2015. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A kutya szettepi az embert a macska legalabb nem :D
2015. júl. 13. 11:54
 10/31 A kérdező kommentje:
A kutya a sajat fajtarsat is szettepi ha kisebb nala nem csak a macskat
2015. júl. 13. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!