Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb konzerv/aluta...

Melyik a legjobb konzerv/alutasakos macskakaja ár-érték arányban?

Figyelt kérdés
4 macskám van, szóval kéne valami ami jó is és nem extra drága, eddig összevissza kaptak, néha vacakokat, pl Whiskas, néha jobbakat, mint Animonda, de most találtam Winston-t a Rossmannban, ami közepesen jónak tűnik és olcsó és még szereti is mindegyik macskám... van ennél jobb esetleg?
2015. júl. 13. 22:34
 1/5 anonim válasza:
én a winstonra esküszöm, a kicsim úgy csóválja a farkát evés közben,hogy majdnem repül. és árban sem rossz.
2015. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az a véleményem, hogy ha száraz tápból minőségit (prémium tápot) kap a cica, akkor a nedves gyakorlatilag mindegy. Winston, Whiskas, Kitekat, Felix - mind egykutya. Ezzel az erővel tesco-st is adhatsz nekik, ezekben 4% hústartalom van..

Persze, ha megengedheted magadnak anyagilag, vehetsz alusból is prémiumot, de 4 macskánál ez nem lesz pénztárcakímélő módszer. (Fressnapf áruházakban óriási a választék.)

2015. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami elfogadható hústartalmú és medgfizethető, pl. a Premier és a Bio-Plan. Utóbbiból nagy konzerv-dobozos is van (4 macskánál megéri), egész elfogadható ára van és ha jól emlékszem, 40% hústartalmú (erre nem esküdnék, de utánanézek).

A Premier ennél "gyengébb, de még elfogadható.

Sajnos, az én cicám nedvesből csak a Félix zselést szereti, minden mást csak összenyalogat és dobom ki a felét.

Ezért adok szárazból prémiumot (RC).

2015. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Megjegyzem, az összetétel-adatok elég megtévesztőek, nem mindegy, hogy a % húsra, vagy állati eredetű termékre vonatkozik.

2015. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az enyém példálul imádja a pennyset,viszonylag olcsó. A másik amiért még képes megőrülni az a whiskasnak a vadász menü. Egész jó áron azt is ki lehet fogni :)
2016. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!