Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért karmol és nyalogat a...

Miért karmol és nyalogat a macska, ha simogatom?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
játszik
2015. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Mert a macskák többféle módon kommunikálnak az emberrel. Ha nem akarja, hogy simogasd, babusgasd akkor mindenféle módon próbálja az értesítésedre adni.

Mondjuk elmenekül, nyávogva szabadulni akar, vagy ha végképp nem érted meg, akkor karmol. Rosszabb esetben már harap is. Tanulj a macskák kommunikációjából. Ha nem akarja, hogy simogasd akkor hagyd békén. Ha igényli, ő maga fog kérni simogatást.

2015. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
kutyát kell venni macska helyett,az legalább hűséges és még önmagánál is jobban szeret,a macska az az ember felé helyezi magát,azt hiszi magáról ,hogy felsőbb rendű....persze csak addig amíg nem kap egy nagy sallert :D
2015. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

ma 09:44

Mond drága, és ezt hol olvastad? Miért gondolod, hogy a macska olyan amilyennek leírtad??

Nekem van kutyám és macskám is. Elhiheted nekem, hogy mindkettő ugyanúgy kimutatja a szeretetét, ragaszkodását.

A macskám pl: mindig elkísér a boltba, jön velem. Volt, hogy a macskám nekiment egy kóbor kutyának, mert nekem akart jönni.. A kutyám is hűséges, ő is ragaszkodó. Akár a macskám.. Szóval nem mondani az ostobaságot, hogy a macskák nem jók..

2015. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
A mi macskánk épp azzal fejezi a játékosságát, hogy harapdál játékból. Csak harapva hajlandó játszani, meg karmolva és tetszik neki. Nekem is, mert finoman csinálja. A másik macskánk, meg nyugodtabb, ő nem játszik, csak dorombol egész nap.
2015. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!