Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak,...

Mi baja lehet a macskámnak, ha a fejét folyamatosan előre tartja, gubbaszt, csámcsog, ökülődik?

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon, de mások voltak itt, mászkált a lakásban. Arra jöttem haza, hogy ezek a tünetek vannak. Mitől lehet? Mintha a torkán lenne valami.
2010. márc. 5. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy valami a torkán akadt és azt próbálja visszaöklendezni...adj neki inni, talán segít neki. Lakásban tartod? Ha ki tud menni, lehet hogy enne kis füvet.
2010. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem tudom mi baja lehet.

Tanácsolnék valamit, hátha rendbe jön.

Próbáld ki A Whiskas Anti-Airball-t. Hátha esetleg sok szőr van a gyomrában és próbálja felöklendezni.

2010. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

450 körül lehet egy dobozkával.

Azért kell neki egy pár nap mire látszik a hatása. Majd írd meg a tapasztalatodat!

2010. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvittem dokihoz, de nem volt rendelés. Az aszisztens nézte meg, piros a torka a cilunak. Nem rég jöttem haza, azzal kezdtem, hogy adtam Activiát neki. Már jobban van, úgy tűnik, csak le van soványodva egy kicsit. Holnap visszaviszem a dokihoz, majd megnézi jobban. Remélem nincs semmi nagyobb baja.
2010. márc. 5. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp fontos, hogy be legyen oltva. Ha oltatlan, akkor kezdődhet így a macskanátha is, ami egy fertőző betegség, ami megfelelő kezelés nélkül halálos.
2010. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt már náthás macskám,sokat vittük dokihoz, de meggyógyult. Ez a cicám most már jól van. Ismét eszik,játszik, hízeleg. Dok már vért akart tőle venni, de szerintem,ha megint lesz valami hasonló baja, akkor az lesz. Jobban kimutatja a vér a vírusokat.
2010. márc. 7. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Két különböző dologról beszélünk:

1. A náthás macska az, aki megfázott, ami nálatok is előfordult már.

2. Amiről én beszélek, az a macskanátha nevű fertőző betegség. A náthára utaló jeleket mutat először, kötőhártya-gyulladásos tünetekkel. Azonnali kezelés nélkül halálos kimenetelű betegség. Évenkénti védőoltással előzhető meg.

2010. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!