Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csomósodó macskaalom, nálatok...

Csomósodó macskaalom, nálatok is ilyen büdös?

Figyelt kérdés

Most cseréltem ki és 1 órával később már úgy szaglik mint mikor full koszos. A másik macskawc-ben szilikonos van, annak semmi szaga.

Miért ilyen szagos a csomósodó? Lehet ezt valahogy illatosítani, szagtalanítani? Eléggé bebüdösíti az egész előszobát...



2015. júl. 16. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Elkaparja rendesen abban is a cica? :)Nálunk akkor szokott büdös lenni.


Árulnak ilyen spéci szűrőt, de sajnos azokat nem ismerem.


Viszont, érdekelne valami! A szilikonosat miként dobod ki? Mi a csomósodót komposztba szórjuk, de a szilikonossal mihez kezdtek? Le lehet húzni a wc-n? Emiatt nem mertem soha venni, félek, hogy ,,rajtam marad". :

2015. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Én a szilikonos almot keverem a puha kavicsos alommal, és lehet kapni alom illatosítóport. Minden tisztításkor amikor új almot rakok a ládába, hozzászórom az illatport, és 3-4 napig semmi szag nem jön ki.

A második válaszadónak: A szilikon még véletlenül se a wc-be öntsd. Ha már koszos akkor szórd egy zacskóba, és dobd ki a kukába.

2015. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok, elfelejtettem, hogy a csomósodosból sok kell a tálcába, legalább 3/4ig, nem tudom, lehet ez a gond. :) Remélem megoldódik a gond! :)
2015. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi, első válaszadó..( a második én vagyok)
2015. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi csomósodót használunk, egyáltalán nem büdös.
2015. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kicsi az alomtálca akkor, az a baj. A pereme is alacsony szóval nem sokat lehet tenni bele. De majd veszek újat. Sajnos 4 macskámból 1 csak csomósodó alomba hajlandó menni. Kis különc. :) Amúgy a szilikonos alom is ugyanúgy lebomlik mint a többi. Legalábbis az van ráírva.
2015. júl. 17. 14:22
 7/7 anonim válasza:

az odormute biztos segíteni fog

próbálja ki bátran mindenki

2015. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!