Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek miért ilyen a...

Szerintetek miért ilyen a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy szép Török van macskám, egész idáig kedves engedelmes szelíd macska volt, mindig jött utánam és ült az ölembe sokat vagy mellettem feküdt, ha hívtam akkor mindig jött. Egy ideje már nem jön utánam és nem nagyon reagál ha hívom :( 11 éves, lehet öregszik és azért ilyen?

2015. júl. 20. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel igen. Lehet hogy már fáradt ahhoz hogy odamenjen hozzád. Ha kedve van hogy simogasd akkor biztos vagyok benne hogy azért odamegy.
2015. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki is romlik a hallása, látása, mint egy idős embernek.
2015. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy kicsit változtasd meg a környezetét. Valamilyen új játékkal vagy elrendezéssel. 11 év a macskáknál már elég tekintélyes kor. Ha van rá lehetőséged és még értelmét látod, egy másik fiatal macska segíthet ezen az öregkori "letargián". Persze csak ha elvisel más macskát akkor van értelme.
2015. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!