Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám. A családom...

Eltűnt a macskám. A családom becsapott. Hogy derítsem ki mi van a dolog háta mögött? Tartok tőle, hogy nem "egyszerű" eltűnéséről van szó.

Figyelt kérdés
Eltűnt a macskám. Azaz nem az enyém, hanem Nagyszülőmnél van, de nagyon szeretem. Viszont keresztanyám aki nagyszülőmmel lakik azt mondta Nekem, hogy eltűnt a macska. Nagymamám meg azt, hogy elütötték és a szomszéd találta meg. Beszéltem a szomszéddal és ő azt mondta, hogy Mamám is kereste már a macskát, de nem tudnak róla semmit. Akkor mért hazudta ezt Nagymamám? Ők vitték volna el? Mi történhetett ? És h derítetem ki?

2015. júl. 20. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
zsarold meg őket
2015. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

"Akkor mért hazudta ezt Nagymamám?"


Miért gondolod, hogy a nagyanyád hazudott, nem a többiek?

Mi van ha mindenki meg akar kímélni, és inkább azt hazudják, hogy elcsavargott, mint hogy megmondják kilapította egy autó?

2015. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Falun lakik a mamád? Mert akkor könnyen lehet hogy lelépett a macska. Ha tényleg elütötte az autó, akkor nagynénéd volt az aki hazudott, hogy megkíméljen.
2015. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
keresztanyád, nem nagynénéd, bocsánat.
2015. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért utolsó, mert amikor a szemem fényét (csak, hogy értsd) ütötte el egy autó elmondták, és miután szintén elütöttek egy icát (pár hete) elmondták.. ne mond nekem, hogy PONT most aggónak a lelkemért. Csak tudod 50 fok van kint.. és aggódok.. víz, étel nélkül.. és azt se tudom merre tapogatózzak.. És a szar első, hogy utálom a konfliktusokat.. most se szívesen mennék bbele.. De mikor megkérdeztem keresztanyámat, hogy mondja meg őszintén elvitték a macskát vagy mi van? Felemelte a hangjt és nem nézett a szemembe... most akkor h higgyek Nekik, hogy CSAK eltűnt?
2015. júl. 20. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje nincs meg?Mennyi idős a macska?Fiú,vagy lány?Az én kandúrom volt olyan,hogy napokig nem jött nyáron haza,ugyanis ilyenkor elég sokat egerésznek,legalábbis fiatal korukban.Szóval lehet,hogy nincs is ok aggodalomra.
2015. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a maccs még él, nem kell érte aggódni. A macska ilyen melegben kiválóan feltalálja magát.
2015. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, van kandúr cicánk és volt, hogy két hétig haza se jött, már majdnem feladtuk erre beállít :) amúgy ő lány cicus.. és tudjátok azt nem értem, hogy ha tényleg csak elment mint a kandúrunk akkor miért mondták, hogy meghalt stb..? Vgay most mit tudnék tenni? Plakát?? de hova?
2015. júl. 20. 21:59
 9/13 Lucifer1713 ***** válasza:

Ez felháborító a részükről! Az alapján, hogy eddig elmondták, ha meghalt egy macskád, nem hiszem, hogy ez most kegyes hazugság lenne.

Mindhármuknak mond el, hogy ki mit mesélt neked, és követeld, hogy mondják el az igazságot.

Nem lehet, hogy valamelyiküknek (keresztanyád, nagymamád) baja volt a macskáddal, és elvitték? Csak mert tekintve, hogy nőstény macska, nem hiszem, hogy elkóborolna. A kandúrok célja, hogy minél nagyobb territóriumuk legyen, a nőstények viszont megelégszenek kissebb méretűvel is, viszont azt annál inkább megvédelmezik, főleg ha kölykeik vannak, tehát kötve hiszem, hogy elkóborolna túl messzire, ill. túl hosszú időre.

Sajnos nem tartom kizártnak, hogy kirakták valahol. Mindenképpen járj utána, meg kell mentened azt az állatot.


Sok sikert! Majd írd meg, hogy alakultak a dolgok. :)

2015. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hát igen. Arra gondoltam, hogy ha már ők is ilyenek akkor én is és bekamuzom, hogy az én lány cicámat passzoljuk el..(utcára) és hátha mondják hova lehetne. És akkor ott találom a másikat is.. Csak a bajom, hogy nem fogják elhinni, hogy ilyet akarnék, mert nagyon jól tudják, hogy imádom a cicám. (amúgy félreértés elkerülése véget soha nem dobnám ki a cicám!!! erre nem lenne szívem csak hátha így kiderülne,de nem tudom.. valamit még kitalálok) Köszönöm a választ.
2015. júl. 22. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!