Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kakil az alomba a...

Miért nem kakil az alomba a macskám? Pisilni odapisil, de kakilni nem? De hát miért?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen, hogy ezzel jelezni akar..de hát mit? Hónapokig tartó küzdelem volt ezt a pisilésdolgot is elérni.. amúgy azt is hallottam, hogy egyes macskák nem piszkítanak más macska után (két cicám van) ez lehet a baj? vagy ilyen van?
2015. júl. 20. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerűen egy g*ci. :D

Fogadjunk a szemedbe néz, amikor odakakkant a lakásba.

2015. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Igen, lehet ez a baj (hogy 2 cica van). Próbáld ki, és tegyél ki egy másik almot is.
2015. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg az :D imádom, de őnagysága azt hiszi övé a ház, akkor megpróbálom a két alom dolgot..
2015. júl. 20. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban az a legritkább, ha elég egy alom. Nálam a két cicára kettő van, de: egyikbe csak pisilnek, a másikba csak kakálnak :) Lükék. Szóval, végül mégis csak közösen használják. De az állatorvosom szerint is szokatlan.
2015. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ? Ezt nem is tudtam na akkor szerzek be egy új alomtácát és akkor a kettővel próbálkozunk..:) Kis lükéim. Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 20. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!