Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elképzelhető, hogy a macska...

Elképzelhető, hogy a macska nem is fogja hazavinni a kicsinyeit?

Figyelt kérdés
Anyukámék macskájáról van szó. Hazajár enni, héderelni. Kb. 1 hónapja ellett meg, nem tudjuk hová. Nagyon szeretnénk már látni a kiscicákat, de eddig az anyjuk még nem hozta haza őket. Lehet, hogy nem is látjuk őket soha? Mennyire gyakori ez a macskáknál?
2015. júl. 21. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:

mikor hazajön állandó megfigyelés alatt kell tartani, és mikor elmegy tisztes távolból kilesni, hogy hova

így meglesznek a kismacskák

2015. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen,lehet mert el szokták rejteni őket,hogy védve legyenek.

Mikor már nagyobbak akkor pedig elviszik őket egy biztonságosnak tűnő helyre és otthagyja.

Ez lehet háztömbökkel is arrébb...

2015. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozzánk beszokott nemrégiben egy kóbor cica, majd észrevettem hátul a csirke ólban 4 kiscicát, max 1,5 hetesek lehettek. Másnap mikor mentem ki a kiscicák sehol sem voltak. Kb egy hónap múlva hazahozott a cica egy kiscicát, gondolom a többi elpusztult. Két hete próbálkozom azzal hogy a kiscicát megsimogassam, de lehetetlen annyira fél az emberkéztől :(
2015. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos követni nem igazán tudjuk. Ki tudja hány kerítésen bóklászik át, hányadik szomszédhoz...:( Abban reménykedünk, hogy egyszer csak megjelenik kiscicástól...Jó lenne, ha meglennének, mert szeretnénk nekik jó gazdid találni. Bár ez az anyacica is egy út szélén talált kiscica volt, lehet, hogy az ő anyja mintáját követi, ha esetleg, ő is csak úgy ott lett hagyva valahol.
2015. júl. 21. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen helyzettel, hogy ha már a 6-7 hetes cicákkal jelenik meg, akkor azok a kiscicák vadak lesznek, mert nem szoktak hozzá az emberhez. Nem lehet majd megfogni őket. Anyukáméknál még régen volt egy ilyen eset. Soha nem lehetett kézhez szelídíteni, megfogni azt a cicát (egy kölyköt hozott haza a mamacica).
2015. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az een kiscicam! Akit találtam, terhesen, mikor megfialt, másnap már hozta nekem a babákat. Azok nem fèlneik tölem, csak az egyik, de az mindentől :-)
2015. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!