Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiu macskamnak bal oldalt a...

Fiu macskamnak bal oldalt a bordajanal erzek egy kis csomot, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Ahogy simogattam eszre vettem egy kis dudort, mi nem latszik de erzem. A bordajatol kicsit visszabb, eddig meg nem vettem eszre de ahogy osszehasonlitom a masik oldalaval ott nincs olyan.

Puha egyebkent.

Nagyon aggodom erte es momdtam anyamnak hpgy vigyuk el orvoshoz de szerinte az semmi csak a szerve.


2015. júl. 22. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:
A baloldalon, ha ez szamit.
2015. júl. 22. 16:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan hol is van ez? A bordája és a bőre között, vagy a bordái mögött, oldalt?
2015. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha àll, érzem a bordài végét,lentebb megyek, és ott. Làtom a dudort mikor megy. Ha eddig eeetleg ott voot, nem volt ekkora.
2015. júl. 23. 14:37
 4/8 A kérdező kommentje:
A hasa felé lentebb.
2015. júl. 23. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Állatorvos tudná pontosan megmondani. Beszéld rá anyukádat, hogy ez nem volt ott eddig, ha bármely szerve lenne, akkor nem nőne ki hirtelen az oldalából.

Nyugtasd meg, hogy nem fog sokba kerülni az, hogy ránéz és kitapintja a doki. Általában a pénz a visszahúzó erő, ami miatt nem viszik el a beteg állatot időben orvoshoz. Beszélj a lelkére, hogy lehet ez a pár ezer forint mert 5-nél tuti nem lesz több, az életét mentheti meg a cicának, akit szerettek.


Engem is rendszeresen le akarnak beszélni a szüleim, hogy minek elvinni, meg hülyeség, meg nincs semmi baja, és el is titkolták előlem a baleseteit is mindig. De persze mindig rájöttem és azonnal orvoshoz vittem, utólag mindig kiderült, hogy jó döntés volt, mert az egyiknél meg is vakulhatott volna mert valami megszúrta a szemét, a másiknál meg a meleg főzőlapra ugrott fel és összeégett a mancsa, de a kenőcsnek hála teljesen rendbejött.

2015. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rábeszèlem, ő is szereti, remélem van olyan fontos neki. Bár ha műteni kell nem tudom mitcsinálok... :\
2015. júl. 23. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csomós az oldala és a hátánál akkor az sajnos sérv.Ami nem gyógyul és fáj neki ,mert ha kiskorában nem jól fogtad vagy valahogy elfordult akkor könnyen sérvet kaphatott.
2015. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magàtól eltűnt neki.
2015. aug. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!