Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskák segítség?

Kismacskák segítség?

Figyelt kérdés
Született 2 cicám, de sajnos az anyja nem gondozza őket, ma reggelre ellepték őket a bogarak, és a feneküknél több száz pete van, próbáltam megmozsdatni őket, de nem jártam sikerrel. Valami ötlet,vagy esetleg valami humánus módszer amivel megölhetem a kiscicákat? alig pár naposak.

2015. júl. 22. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Idős a macska? Az idős macskák nem gondozzák már úgy a kicsiket.

Nincs ott a közelben valaki, aki segítene kiscicák megmentésében, vagy tanácsot kérni orvostól?

Nem kellene megölni őket.

2015. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

1 vagyok:


Nekem a barátnémék csinálták azt, akik ugyanígy jártak, (idős volt a macska) és a kiscicákat odatették az anyához, hogy egyenek. Sok kiscica nem élte túl, de azért jártak sikerrel. Maradt meg kiscica.

2015. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem idős, egyáltalán nem törődik velük. nincs senki aki segíthetne.Sajnos még ha a petéket le is lehetne kaparni róluk, nincs időm őket szoptatni, már ha szopnának.
2015. júl. 22. 20:19
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

umánusan megölni? Hogy szertnéd, ha pillanat alatt tekerném ki a nyakad, vagy ha zenét játszanák mikozben evökanállal elvágom a torkod? Melyik a humánusabb?:)


Miért nem volt sikeres a mosdatás?

Kérdezd az állatorvost, bármelyik utat válsztod, abban ö a kompetens.

2015. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerintem így csak szenvednének.
2015. júl. 22. 20:20
 6/21 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem állatorvosra. Valszeg egy állat orvos sem fogja felnevelni őket az anyjuk helyett.
2015. júl. 22. 20:22
 7/21 A kérdező kommentje:
Több száz pete van ráragadva a bőrükre meg bele a szőrükbe, néhány már ki is kelt, talán már a végbeleikbe is felmásztak, nem jönnek le akár hogy próbálom lekaparni.
2015. júl. 22. 20:23
 8/21 A kérdező kommentje:
Nyomhatod itt a greenpeaces szöveget, adok egy cimet elviszed őket és megmentheted az életüket, ha te ilyen jó ember vagy.
2015. júl. 22. 20:27
 9/21 anonim ***** válasza:

írj facebookon kismacska mentőknek, vagy sima állatvédőknek. el fogják vinni, vannak még jó érzésű emberek.

tőled meg az anyjukat is elvenném. amikor vállaltad a macskát, akkor a vele járó állatorvosi költségeket is. ennek megtagadása bűncselekmény. de igazából ott követtél el hibát, hogy nem ivartalanítottad. miféle gazda vagy te??

remélem elgondolkozol és szólsz valakinek. akár tedd bele őket egy dobozba és vidd el őket állatvédőknek, hogy így találtad őket... vagy vidd el állatorvoshoz, hogy találtad a cicákat , de nem a tieid, nincs pénzed más macskáját fizetni. ott hagyod nála és reménykedsz, hogy megmenti. te meg gondolkozz el, hogy biztosan kell -e macska?

2015. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szerintem pont azért nem gondozza mert betegek
2015. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!