Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 2 fiú benti cicám, az...

Van 2 fiú benti cicám, az egyik 2 éves másik 2 hónapos, kaptunk egy kölyök kutyát és nem tudjuk hogy szokassuk őket össze, ötlet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: mindhármat elengeded.

Arra figyelj, hogy a macskák el tudjanak menekülni magaslatra a kutya elől.

Hacsak a kutya nem vmi ideggyenge szar (bocs, de sok ilyen van), akkor lelkesedni fog a macskákért, azok meg néha jól felpofozzák.

Szóval egyik sem fogja kinyírni a másikat, ha egészségesek idegileg.


Példa: én úgy hoztam cicát házhoz, hogy volt egy 10 éves cane corso és egy 3 hónapos amstaff. Az amstaffot egyáltalán nem érdekelte, a cane corso nagyon érdeklődött, a 8 hetes macska meg pofozta és fújt rá. Egyszer csak mit látok? A 60 kilós corso bekapta a cicát és szó szerint pörgette a homokban. Elég volt rászólni, elengedte. Aztán sokáig azzal szórakozott a két kutya, hogy ha elszaladt mellettük a macska és elég ügyesek voltak, akkor bekapták. A macskának szőrszála se görbült. A macsek meg a lezárt teraszon kinyúlva pofozta az amstaffot, az meg csak tartotta a fejét.

Szóval szivatják egymást, de kárt nem okoznak egymásban, kifejezetten jóban vannak. Sokszor a macska ott dorombol, meg dörgölőzik hozzájuk. :)


Szóval ne parázz, csak felügyeld őket! Sok sikert!

2015. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:) megpróbálom :)
2015. júl. 24. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért amit az első írt, az elég felelőtlen módszer. Ennyi erővel simán ki is nyírhatták volna a macskát.

Ne hagyd őket magukra és ne hagyd, hogy ők alakítsák a dolgaikat, hanem neked kell a főnöknek lenned és megmutatnod nekik, hogy mit szabad és mit nem.

2015. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan mitől voltam felelőtlen?

Én vagyok a főnök, soha egyikben sem merült fel, hogy nem én vagyok.

Ráadásul én ismerem a kutyáim.


És így már nem is felelőtlenség. Ennyi, okoska.

2015. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy azt hiszed, hogy odab.sztam a macskát a kutyáknak?

Annyira evidencia a felügyelet, hogy fel merült bennem, hogy ezt ragozni kéne, de akkor elmagyarázom neked, mert úgy tűnik a kérdező felfogta:

Órákig ültem kint a teraszon és tiltottam a cc-t, amikor túl durva lett volna, sőt, amikor leesett a cica az asztalról, akkor nyilván visszatettem, mert tiltással nem nyúlt hozzá a kutyám. És napokig bent aludt a macska a lakásban, hogy szokja a környezetet és ne vesszen el.

Csak mivel ez nem játszik a kérdezőnél, így felesleges volt leírnom.


És te milyen tanácsot adsz a kérdezőnek, hm?

Le tudod írni, hogy te hogy csináltad???

Mert csak általánosságokat írtál, amit mindenki tud.

2015. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már a 2 hónapos cica megszokta a kutyust
2015. júl. 25. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Megszokja az idősebb is!

Egyébként meglepően gyorsan ment! Ügyik vagytok. :)

2015. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szoktak össze ilyen hamar..
2015. júl. 25. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!