Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy soványabb a...

Normális, hogy soványabb a macskám ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Mindig is buci volt, de most úgy lefogyott. Reggel ráadásul jól rám ijesztett, mert mindig örömmel rohan a tányérhoz, most meg eldobta magát félúton és elfeküdt. Odamentem simogatni és akkor felállt, dorombolt kicsit és elballagott enni. Elég nehéz ilyen melegben észrevenni időben, ha baja van az állatnak, nem így van?
2015. júl. 23. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor nem esznek annyit, mint amennyi a megszokott


inkább isznak


nincs baja, csak melege van

2015. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális, az én macskám (nőstény) minden nyáron soványabb, mert a meleg miatt kevesebbet eszik. Sokszor otthagyja a kaja felét, szóval nem mi adunk neki keveset. :)
2015. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes az enyém, most mintha többet enne, de lehet, hogy csak fogára való a konzerv :)
2015. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám is alig eszik ebben a hőségben (30-31 fok van a lakásban), már kisebb is a feneke, mint volt.)))
2015. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiii ***** válasza:
Normális, az én macskáim is mindig lefogynak, pedig még a vadászással is felhagynak, de nem is csodálom, ebben a melegben nekem se lenne kedvem... De én is alig eszek, a kutyák is kevesebbet esznek, ezt teszi a meleg.
2015. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig jól bírta a meleget, még direkt ki is feküdt a napra, de lehet már ő is besokallt.
2015. júl. 23. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kinti, ivartalanított kandúrom már kétdimenziós. De jókedvű, hízeleg, vize van, úgyhogy nem aggódom.
2015. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Hozzáteszem, ember létemre én sem bírok sokat enni a melegben. :D
2015. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!