Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vitte el a kiscicákat...

Miért vitte el a kiscicákat az anya?

Figyelt kérdés
1 hónapja szült a macska,5 kiscicát. Azóta nálunk laktak így hatan a kis család(apuka nem tudni ki), és most így egy hónap múlva kimegyek a kis kuckóba ahol szoktak lenni a cicák de csak egy kiscica volt ott. Megnéztem mindenhol, a rejtekhelyükön is, hívogattam őket, de aemmi..pedig korábban jöttek ha hívtam. Gondoltam majd visszajönnek, de ahogy megyek a postaládához, látom hogy az anya cica viszi a szájában azt az egy kiscicát aki még ott volt a kuckóban. Néztem hogy ez mi a fene. Mielőtt kivitte volna a kapun, kivettem a szájából, és aznap nálam aludt, féltem őt is elviszi, ha kiteszem. Másnap reggel ugyanúgy visszajött a nagymacska mintha mi sem történt volna. Beengedtem, megszopiztatta a kicsit, megtisztogatta. Aztán megfogta és megint elindult vele. Gondolom megnézem hova viszi, utánamentem. Be akarta vinni a szomszédhoz(onnan nem tudom merre) de megint elvettem tőle. Aztán gondolkodtam, hogy inkább odaadom, én nem tudom felnevelni, még nagyon pici, legyen az anyukájával. Azóta eltelt két nap, a nagymacska visszajár, de a kicsik sehol... Kétségbe estem!! Mi történt? Mindig volt előttük étel, friss víz, fekhely, játékok..minden. Akkor miért vitte el őket?:(((
2015. júl. 27. 12:21
 1/3 anonim válasza:
63%
Hülye vagy, nagyon hülye! A nagyon pici cicákat nem lehet nézegetni, simogatni sokat mert megérzi rajtuk a szagod, elvitte őket olyan helyre ahol nem zaklatod őket, de ez még a jobbik eset, akár el is hagyhatta volna a cicákat vagy oda vihette volna egy kandúrnak aki meg is eheti őket! Többet ilyet ne csinálj!!!
2015. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ösztön. Mindegy mien jó hejen vannak az anyamacska ösztönösen más hejre rejti őket a kandúrok alől. Hagyd hogy elvigye és nézd meg hova rejti őket. Egyebet nem tudsz tenni!
2015. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hűvösebb helyet talált nekik a szomszédban, például a pincében.
2015. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!