Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti elneveznétek Cirminek egy...

Ti elneveznétek Cirminek egy koromfekete cicust?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves cicánk.Az eredeti neve Szofi, de igazából nem is szoktuk úgy hívni. Valamiért mindig azt mondom neki hogy Cirmos/Cirmi/Cirmike. Azen kívül amúgy kismillió neve van (pl. Babus, Cirombogár, meg ilyenek), de leggyakrabban mégis Cirminek hívom.

2015. júl. 28. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A cirmos az egy mintázat. Cirminek hívni egy fekete macskát olyan, mint kormosnak hívni egy fehér-sárga foltosat…
2015. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 2 fekete cicám is volt: Luna és Kormi

Ezek szebb nevek szerintem :)

2015. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond szíved joga olyan nevet adni az állatodnak, amilyet csak szeretnél és a becézgetése is te dolgod. Az én kutyámat pl. Heronak hívják de legtöbbször cicázom( :DDD) vagy azt mondom neki, hogy manó. Nincs ebben semmi én kutyám és én döntésem/berögződésem másnak semmi köze hozzá és hallgat is rájuk szóval a célom elérem vele. Amin egyszer kicsit megrökönyödtem, hogy azegyik kutyát úgy nevezték el a környékünkön, hogy tampon. Na most akkor inkább egy fekete macskát cirmosozzanak, mint egy hófehér kutyát tamponozzanak le.:D A gazdája azt adta neki is kész jó persze kicsit vicces volt de nem én kutyám, nem én dolgom.
2015. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Legyen Cirmi :) nekem a kerdést olvasva elsőre le sem esett miert ne lehetne Cirmi.. ugyis az fog ráragadni mivel ezt mondogatod neki
2015. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 NeymarjrLau válasza:
Hívd úgy,ahogy akarod. Most miért kell ezen problémázni?
2015. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szíved joga úgy hívni a cicádat ahogy akarod. A becézéssel sincs baj. Cicám tigris csíkos és a neve Pötyi. Akit érdekel elmesélem a történetet. Én is sokszor nem a nevén hívom, de tudja, hogy neki szólok. Baba, cica, pötty, pötyike, szusz, szusza... Elég sokszor ha cuccogok neki akkor is tudja, hogy neki és figyel és jön.
2015. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ez belefér:

[link]

akkor az is. ;)

2015. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 macdln ***** válasza:

Hívd nyugodtan úgy a cicádat, ahogy szeretnéd. Ha Cirminek nevezted el, hívd úgy. Szerintem nagyon szép cica név. :)

Nekünk volt egy fekete-fehér Cirmink. (sajnos ő már nincs velünk... ): )

2015. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 macdln ***** válasza:

* :( :(


Egyébként szerintem mindenféle színű cicához illik a Cirmi név. :)

2015. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Volt már fekete macskánk, hógolyónak hívtuk, teljesen fehér is, azt meg korminak.
2015. júl. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!