Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2,5 hónapos nemsoká 3 hónapos...

2,5 hónapos nemsoká 3 hónapos kislány cicánk van egy gond van vele, hogy mindenért nyafog. Erről hogy lehetne leszoktatni, talán ha az ilyenre nem figyelünk oda többségében?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értsd, ha el megy a dolgát végezni akkor és utána, de szerencsére nem mindig. Ha nem figyelünk rá (nem ő van középpontban), ha nem lát minket (másik szobában van vagy vagyunk), ha simogatásra vágyik, ha csak úgy rájön. napi 12 órában 1-1,5 órát összesen mindig szoktunk vele játszani. Szerencsére benti macska, de nagyon hisztis kis hercegnő ha valami nem úgy van akkor jön a nyafi. mivel én vagyok a liblingje vagyis a férfi tőlem várja a legtöbb szeretetet. Jóformán a feleségem kezd féltékeny lenni a macskára:)

2015. júl. 31. 06:04
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

Volt már macskátok? Csak mert ritka az ilyen. Nekünk kintitek voltak, azok mindig önrörvényüek voltak, néha jöttek oda simogatásért, azonkívül ha nyüstölni akartuk volna akkor inkább elmenekültek. Most 4 ´ve van benti cicánk, öt is akkor lehet simogatni amikor úgy akarja, napi 1-2-szer. Meg akkor jön nyávogni ha kajaidö van, akkor Jelez hogy még nem kapta meg a jussát. Meg tudja hogy mikor voltunk boltban, akkot is jön követelni a finomságot.


Amit te írsz, az elég ritka, szerintem elhagyja majd.

2015. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Minél többet beszélsz a macskához, annál többet nyávog vissza.

Két gyerekem van, és általuk megszoktam, hogy úgy beszéljek valakihez, hogy az nem képes értelmesen válaszolni.

Szóval dumálok a cicához. Ő meg kő keményen visszabeszél :D.

Szerintem nagyon cuki. Mondjuk lehet túlzásba vittem mert folyamatosan nyafog.

2015. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!