Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknél van macska és papagáj...

Akiknél van macska és papagáj is, mennyire jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
Ha kiskorában kerül hozzánk a macska, megtanulja, hogy a papagáj nem étel? :D A madarak láttak már macskát közelebbről és nem féltek tőle.

2015. júl. 31. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

az én macskáim gondolkodás nélkül megfognák. de ha ketrecben lenne akkor is addig szugerálná a madarat hogy megőrítené.

most van egy kismacskánk a szobában. ő az ablakból nézi a fecskéket nyávogva . ha lenne módja biztos vagyok benne megfogná.

ha jól tudom van is valamilyen törvény, hogy macskát milyen állatokkal együtt nem lehet tartani egy szobában.

el kell fogadni, hogy ragadozó állat.

láttam már én is példát, hogy a macska táljából eszik a madár meg együtt alszanak. de ez nem túl gyakori, maximum überlusta macskáról tudom elképzelni.

a kismacskák nagyon játékosak szerintem rátámadna a madárra.

én nem kockáztatnék.mert te leszel a legjobban megsértve, ha megfogja.pedig te lennél a hibás, nem a macska aki az ösztöneinek él.

2015. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az állatvédelmi szabályozások kitérnek rá, hogy prédaállatot nem lehet predátorral együtt tartani, állatkínzásnak minősül. Nálunk abba a szobába, ahol a kalitka van, a macskáknak nincs bejárásuk és kész.
2015. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!