Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szokott remegni a macskátok?

Szokott remegni a macskátok?

Figyelt kérdés

Éjszaka megijesztett kicsit a drága, az ölemben feküdt, és éreztem, láttam rajta, ahogy erőteljesen remeg.

Valami rettenetes vehemenciával dorombolt, szóval próbáltam megnyugtatni magam hogy csak rezonál, de nagyon nem ugyabban a ritmusban történt a kettő, szóval ezt végül is kizárnám :)

Nem látszott, hogy rosszul lenne, füle tövéig vigyorgott, dagasztott is picikéket. Amikor letettem magam mellé, abbahagyta a remegést is.

Már jó ideje egy helyben feküdt, létezik, hogy csak elmacskásodott, de nem akart arrébb menni?

Azóta nem tapasztaltam nála ilyet.


2015. aug. 1. 13:41
 1/3 anonim válasza:
Az én macskám szokott remegni de csak akkor ha fázik vagy ha fél.
2015. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Esetünkben ezek nem hiszem, hogy fennálltak :)

Akkor hajnalban már átpörgettem enyhe epilepsziás rohamtól kezdve ezerféle szörnyű betegséget fejben, de nem úgy nézett ki a cica mint aki szenved, és ezek másban is megmutatkoznának azért, talán tényleg csak elmacskásodott :)


Kicsit aggódó vagyok vele szemben, a kiskora végig rettegésben telt, mikor fullad meg. Állandóan fikás volt, főleg éjszakánként szuszogott, fújtatott, hörgött, borzasztó volt.

Két állatorvosunk is jóformán hülyének nézett, minek vittem oda, hogy semmi baja nincsen, csak rossz helyen szaglászik - éjszaka?

Én inkább orsövény-ferdülésre tippeltem volna, ha már...

De míg ő szerencsére kinőtte a dolgot, én az állandó aggódást nem :D

2015. aug. 1. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én cicám, ha alszik, akkor szokott ilyet csinálni. Szerintem nincs baja a macskádnak, főleg, ha nem érzi rosszul magát.
2015. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!