Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi a baja? Komoly...

Szerintetek mi a baja? Komoly lehet?

Figyelt kérdés

Most nemreg eszrevettem a cicamnal hogy nem bir labra allni, csak nyavog szegeny, raallitottam a labara es eldolt, csak kuszni tud, meg amikor veszi a levegot akkor mintha takony jonne ki az orran.

Mit csinaljak? Valaki cicajaval volt mar ilyen?

Legyszi normalis valaszokat, poennak itt nincs helye, koszonom.


2015. aug. 1. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Komoly lehet, igen. Sürgősen vidd állatorvoshoz (ügyeletre). Lehet mérgezés, és akkor csak az azonnali orvosi segítséggel lehet megmenteni az életét.
2015. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
komoly lehet, és nem hiszem hogy mérgezés, idöskori megbetegedés, járvány lehet, mert a macska ha jó az orra csak azt eszi meg amit szabad neki úgytudom. sok sikert a macskádnak!
2015. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kis cica meg, kb 4honapos.

Adtam neki tehet

2015. aug. 1. 21:52
 4/7 A kérdező kommentje:

*adtam neki tejet, de nem issza.

Bocsi veletlen elkuldtem

2015. aug. 1. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne adj neki tejet, az maximum megfosatja. Vidd orvoshoz, gyorsan!
2015. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma mar sajnos nem tudom orcoshoz vinni, csak holnap :(
2015. aug. 1. 22:02
 7/7 macdln ***** válasza:
Igen nagy valószínűséggel komoly baja lehet/lehetett. Ahogy írtad, elvitted ma orvoshoz? Ha igen, mi volt a baja ?
2015. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!