Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy kinti asztal...

A macskám egy kinti asztal alatt lévő ponyva alá ellett. biztonságban van ott a vihar elől, nem fúja le róluk a szél a ponyvát?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 16:07
 1/5 anonim válasza:
Nincsenek biztonságban es ha ezt a mama cica is észreveszi, akkor elfogja vinni a kicsiket egy biztonságos helyre. Úgyhogy ha nem akarod, hogy eltűnjenek a szemed elől akkor keress nekik egy helyet ( pl. Garázsban, szobában, feszerben) a lényeg hogy puha, védett es meleg hely legyen.
2015. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

gondoltam rá de nem merem mert alig 4 naposak és félek hogy az anya macska berág rám ha hozzájuk nyúlok.

de amúgy nagyon köszi

2015. aug. 2. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha az anyamacska szelíd, kézhez szokott (szoktad simogatni), akkor nyugodtan összepakolhatod a kölykeit és őt is, és tedd védett helyre őket.

Régen mi az első perctől kézbe vettük a kiscicákat, nem volt semmi gond.

2015. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 macdln ***** válasza:
Hasonlót írtam volna, mint az előttem szólók. Tényleg nem lesz semmi bajuk, ha megfogod őket, legtöbben már 1 napos korukban meg szokták fogni a kiscicákat. Még a tenyésztők is. Úgyhogy nyugodtan megfoghatod őket, nem lesz semmi bajuk. A ponyva nem véd a vihar ellen. Mindenképp tedd be a cicákat egy félreeső, nyugis, meleg, puha helyre. Jó akár egy garázs, fészer, de a legjobb lenne, ha a házban lennének egy nagyobb puha ruhákkal kibélelt dobozban. Ha nem rakod őket hamarosan egy biztonságosabb helyre, az anyjuk el fogja őket vinni egy általa biztonságosnak vélt területre. Akár onnan, akár a mostani helyükről el is viheti őket akár egy kandúr is. Nagyon vigyázz rájuk. A ház nekik most a legbiztonságosabb. Kb. 5-6 hetes korukig ne engedd ki őket, 8 hetes koruktól lehet őket elválasztani az anyjuktól.
2015. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi. csak az a baj hogy ez nem szobacica én szoktattam a kertünkbe az utcáról.

az előző ellésnél a szomszédba ellet é csak azután hozta a teraszra a kicsiket.

nekünk mindig a kinti részen voltak közel a lakáshoz és az anyjuk se ment el mellőlük.

nem tudom hogy ez mennyi változtat a tényeken.

2015. aug. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!