Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát lelehet szoktatni az...

Macskát lelehet szoktatni az asztalra mászásról?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kiscicám, és előszeretettel megy fel mindenhova, főként az asztalra. Valahogy erről szeretném leszoktatni. Azt olvastam, hogy le kell spriccelni egy kicsit vízzel, de ez nem igazán vált be, talán még az elején, de már nem foglalkozik vele, ha vizes lesz.
2015. aug. 3. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az enyém megtanulta, hogy nem lehet felmenni a konyhaasztalra. Mindenhova máshova igen. Mindig rászóltunk, fújtattunk, lespricceltünk, tapsoltam, mondtam neki hangosan és határozottan hogy Nem!, illetve picit rácsaptam de nem fájdalmasat, csak hogy megijedjen.

Azóta ha ott vagyunk soha nem megy fel, de sutyiban rajta kaptam már párszor, de ha hallja, hogy megyek bűnbánóan jön felém és nyávog :D

Általában a konyhaablaknál zümmögő legyek csábítják a tiltott területre.

2015. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!