Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák sajnos behurcoltak...

Kptagtdwgatdpwapteag kérdése:

A macskák sajnos behurcoltak bolhákat a házba. Létezik valami kenőcs vagy bármi amit ha a lábamra kenek a bolhák nem csípnek meg? Amit utálnak és inkább békén hagynak? Van ilyen növény vagy valami szer?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 17:59
 1/7 vfrtom ***** válasza:
Nem a macskára kellene bolhairtónyakörv? Vagy csepp?
2015. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

inkább ki kéne irtani őket

van bolhairtó, amit a szőnyegre kell szórni egy időre, meg kéne egy nyakörv a macskára

ezek együttese segít (tavaly nálunk is behozta)

2015. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A macskákra kell tenni bolhairtót, bolhariasztót, a textíliákat meg ki kell alaposan mosni és akkor nem lesz gond a bolhával.
2015. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem ezekkel a szirsz@rokkal nem volt szerencsém, a cseppek 1-2 napig működtek csak, a nyakörveket meg lebűvészkedték magukról... feladtam. Persze, időnként mindent bespriccolok bolhairtó szerrel, de ennek ellenére időről-időre visszatérnek és amire megint kiirtom őket 2-3 csípést minimum elszenvedek, és ezt roh@dtul unom már na meg idegesít is. Arra gondoltam talán létezik valami cucc amit ha magamra kenek elriasztaná a roh@dékokat.
2015. aug. 3. 19:07
 5/7 vfrtom ***** válasza:
Mi két nagytestű kutyánál , meg egy macskánál a strongholdot használtuk. Se nekünk (csecsemő) , se a jószágnak nem volt gondja se bolhával , se kullanccsal. 3 havonta 1-1 tubus ilyen cucc.
2015. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig többek között probáltam Frontlinet meg Advataget, ezekre emlékszem most így hirtelen, de azokból egy se vált be. Kipróbáljuk a Strongholdot, hátha... köszi!
2015. aug. 3. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi bolha és kullancs ellen geránium illóolajat használunk a cicára (A tarkóján dörzsölök szét pár cseppet ha már nem érzem az illatát.) Nagyon erős szaga van, meg ne szagoltasd a cicával. És arra is figyelj hogy a bőrére ne menjen, csak a bundájára. A lakásra pedig azt tanácsolom, hogy mossátok ki az összes olyan cuccot, ami közelében bolha csípett meg. Mást nem nagyon tehetsz.
2015. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!