Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a vemhes macskámnak?...

Mi baja a vemhes macskámnak? Zöld a hányása meg a hasmenése.

Figyelt kérdés
Ma ment a hasa zöldes volt meg hányt is most az előbb az is zöld volt. Mi baja lehet? Étvágya se nagyon van alig eszik. Már ellenie kellene nagyon mozognak a bébik ilyenkor már elleni szokott de most olyan rossz kedvű behoztam inkább a házba itt jobban tud pihenni tegnap óta bent van kiengedtem a levegőre mert ki akart menni de egész nap fekszik alig eszik meg iszik. Aggódom nem e valami a kölykök miatt van. Pl meghalt benne egy vagy ilyesmi már minden rosszra gondolok. :(

2015. aug. 4. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így próbálja kimutatni,hogy olyan felelős gazdára vágyik, aki elviszi orvoshoz.
2015. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze elviszem de még csak ma jelentek meg a tünetek nem tudtam már orvoshoz vinni...

Amúgy tüsszögött is ma sokat meg a pupillái is tágak belevilágítottam vakuval a szemébe de nem nagyon akart összébb menni.

2015. aug. 4. 00:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkozom,hogy kifakadhatott az epéjje.. Sürgôsen vidd el állatorvoshoz.
2015. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

mindenképp vidd el orvoshoz nehogy valami baj legyen!

nekünk volt egy anya macskánk aki többször is szült döglött utódot. Egyszer mi húztuk ki belőle...

De nem kell ilyenekre gondolni mert nem hinném hogy ilyen jellegű a baj ha egyáltalán van baj:)

Vidd meleg kényelmes helyre és adj neki vizet és kaját majd hívj vagy vidd el orvoshoz!

2015. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elvittem dokihoz kitapogatták a hasát nagyon hangosan morgott korgott össze vissza, mondták hogy ez vagy a méhe vagy a belei meg kell műteni. Aznap elvitték másnap infúziózták mert ki volt száradva a hányás hasmenéstől, este megműtötték. Tényleg az volt a baja amit gondoltam. Benne maradtak a hasába a kiscicák és a petefészke is véres gennyes volt azt is ki kellett szedni de amúgy is mondtam nekik hogy ha már műtik akkor ivartalanítani is kellene de ezek szerint így is úgy is ki kellett volna szedni. Haza hoztam nagyon örült nekünk egyből az étvágya is megjött teljesen be volt esve a hasa mert nem tudott enni napokig ugyebár. A hasmenése is elmúlt és nem hány már. :) Most, hogy elmondtam a történteket remélem más is ha ne adj isten így jár mint a cicám remélem mihamarabb orvoshoz viszi mert bevallom napokig gondolkoztam elvigyem e mert anyum meg tesóm hülyének néztek azt mondták semmi baja csak túlreagálom meg rosszat ehetett de nem javult csak romlott az állapota úgyhogy inkább elvittem és hát igazam lett jól tettem, hogy az eszemre halgattam. Remélem másnak is tudok segíteni a kérdésemmel a jövőben.
2015. aug. 13. 20:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Alvadt vér jött ki a hüvelyéből 3 napig azt mondta a doki ha csak pár csepp vérzik az nem baj. Szerencsére elmúlt a vérzés és egész jól érzi magát hízott is azóta rendesen meg kedve is kítűnő bár már menne ki az udvarra de amíg nem épül fel teljesen nem engedjük ki mert szokása hogy elmegy és napokig nem jön elő úgyhogy még bent tartjuk a házba. :)
2015. aug. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!