Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?...

Mit csináljak a macskámmal? Már nagyon idegesít!?

Figyelt kérdés
Van 2 fiú cicám,az egyik teljesen normális,a másik meg mint egy beképzelt kis r*b*nc! Folyton,de tényleg egy folytában nyávog,de nem úgy hogy ,,macska vagyok miau miau,, hanem sikítva,borzasztó hangja van.Ha megsimogatom,kirakom a házból,vagy adok neki kaját,akkor abba hagyja.A másik: akármit adok neki enni, csak lenyalogatja róla az ízt.Még a parízelről is,néha ott is hagyja,aztán sikít tovább hogy ő éhes.Egyedül a tápot eszi rendesen,de abból se mindegyiket.Mit csináljak már vele?

#mbfs
2015. aug. 4. 13:01
 1/9 anonim válasza:
100%

Miota csinalja ezt?

En orvoshoz vinnem.

2015. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A 2 fiú macska a baj. Bizos nem bírják egymást
2015. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

most egy éves,mióta kitudja nyitni a száját,azóta.

a testvérével nagyon szeretik egymást,mindig együtt pihennek,játszanak,tisztogatják egymást

2015. aug. 4. 13:11
 4/9 A kérdező kommentje:

egészségesek,nincs semmi bajuk.olvastam olyat is,hogy aki sokat beszél a macskájához,az válthat ilyen nyérvogóssá.lehet benne valami? kisebb korában nagyon sokat babusgattam meg ilyenek,ő volt a legszebb cica,a testvérével soha nem foglalkoztam,lehet bunkó lesz,de nagyon csúnya kiscica volt.

lehet hogy nagyon elkényeztettem? :( lehet ezzel tenni valamit?

2015. aug. 4. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdés: Ivartalanítottak?


Amúgy pedig pontosan azért csinálja, hogy foglalkozz vele. Nagyon jól tudja a macska hogyha ilyen hangot ad ki, akkor tőled kap valamilyen válaszreakciót. A mienk is nyervákolhat este, senkit se érdekel, mert tudjuk nagyon jól hogyha odamegyünk hozzá akkor még jobban fogja csinálni. Idegesítő tudom, de direkt csinálja...kaját rendszeresen kell neki adni, reggel és este, kb ugyan abban az időben. Máskor nem, mert ezzel is csak azt erősíted benne hogyha hisztizik akkor kap enni, bármikor.


Barátnőm azt csinálja, hogyha elkezd nyávogni akkor kirakja. Ennyi az egész, aztán majd napközben kinéz hogy nincs-e nagyon melege, kirak egy tálba vizet, este pedig behívja.


Enni pedig azt kell neki adni, amit szeret, ha nem képes a másik fajta tápot megenni, akkor azt a fajtát kell venni amelyiket megeszi. barátnőm macskája mindent megeszik, az enyém meg egy kis nyápicka és csak 3 féle tápot hajlandó megenni, még a színtiszta húst is otthagyja (megenné Ő ha kisherceg módjára felvagdosnám kis kockákra...de most nem azért...)

2015. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nincs ivartalanítva.

az utobbi időben a testvérét nagyon megszerettem,jó kis macska lett belőle,többet is foglalkozok vele.

de a másik ha elkezdni a nyarvékolást,csak leordítom,vagy kirakom.nincs idegem hozzá tovább hallgassam.jön utánam,leült,néz rám és csinálja.

lehet hogy van benne valami,hogy érzi hogy a tesója jobban ,,bejön,, :D

köszönöm az eddigi válaszokat

2015. aug. 4. 13:33
 7/9 anonim válasza:
vidd el ivartalanitani, az a baja. nekem is van ket cicam, egy lany es egy fiu. mikor ivarerettek lettek olyan szinten szenvedtek= nyavogtak hogy ejjel sem lehetett toluk aludni. ivartalanitas utan ez a problema megszunt.
2015. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő ilyen típus. Szegényt, ne ordítsd le. Vannak ilyen örökké dumáló macskák. Ha nagyon idegesít, próbálj neki új gazdit keresni, aki kedveli az ilyen cicákat (pl. én is, de nekem van).
2015. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és igen: az ivartalanítás mindenképpen hasznos lenne.
2015. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!